Zabawy z Latobokiem na letnim podwórku (1, 8, 15 lipca)

Już w lipcu zapraszamy na Zabawy z Latobokiem na letnim podwórku „Latobok”

Miejsce: pod topolą przy placu zabaw (między blokami Dantego 1, Dantego 1b, Szekspira 2)

Wstęp wolny

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć – kliknij

 

Latobok to wyjątkowy mebel miejski stworzony do osiedlowych działań animacyjnych.
Ma formę wielofunkcyjnego wózka, wyposażonego w stół, podest z poduchami do siedzenia, szafkę na sprzęt do gier i zabaw oraz daszek chroniący przed słońcem i nagłym deszczem. Intryguje i wywołuje dobre emocje wszędzie gdzie się pojawi. Tego lata będzie odwiedzać jedno z wawrzyszewskich  podwórek w lipcu przez trzy tygodnie (1, 8, 15 lipca) w godz. 11.00 – 14.00. Rozglądajmy się zatem żeby

nie uciekła naszym dzieciom okazja dobrej, letniej zabawy. Udział jest bezpłatny. Projekt realizuje  Bielański Ośrodek Kultury we współpracy z Białołęckim Ośrodkiem Kultury (pomysłodawcą Latoboku) w formule „Dwa BOK- i Wisły”.

Równolegle z latobokiem działać będzie ekipa Bielańskiego Ośrodka Kultury. Na pierwszym spotkaniu dzieci będą miały za zadanie wykonać projekt „bokolotu”, dla maluszków proponujemy malowanie kredą po asfalcie, zabawy z chustą animacyjną i inne działania plastyczne. Na kolejnych spotkaniach spróbujemy stworzyć nasz własny „bokolot” wg projektu dzieci. Mamy nadzieję pobudzić dziecięcą wyobraźnię, zmotywować dzieci do twórczego działania poprzez kreatywne pomysły.

Kochane dzieci – liczymy na Waszą obecność!

 

Zapraszamy!