Z cyklu Scena Młodych – koncert Nastyi Litvinovej (12 marca)

Zapraszamy 12 marca (sobota)o godz. 18.00 na imprezę z cyklu „Scena Młodych”koncert Nastyi Litvinovej ze Studia Piosenki z Młodzieżowego Domu Kultury „Bielany” pod kierunkiem Wojciecha Wielechowskiego. Akompaniament Andrii Bochko.

Wstęp wolny

Duet narodził się z dość przypadkowej współpracy dwojga znajomych, których dzieliły kilometry i granice, ale nie miłość do muzyki. Owa wspólna pasja była bowiem silniejsza i sprawiła, że Nastyja z Warszawy oraz Andrii ze Lwowa postanowili spróbować stworzyć coś wyjątkowego razem. Delikatny, lecz jakże przenikliwy wokal w autorskich piosenkach oraz głębokie, a zarazem proste brzmienie akustycznej gitary zabiorą Państwa w podróż do kwitnącej wiosną Ukrainy. Sami muzycy twierdzą, że ich twórczość jest świeżym oddechem, nowym słowem.

I to owe nowe słowo chcą donosić do słuchacza w przepięknym języku ojczystym. Duet ten występował już na Ukrainie, u nas wspólnie – po raz pierwszy. Są przekonani, że za zachodnią granicą muzyka ukraińska również znajdzie swojego odbiorcę.