Z cyklu “Muzyczne podróże: Grecja” – prosto z Aten – Georgios Motsios, koncert piosenki autorskiej (1 października)

Giorgios Motsios w Warszawie, 1 października, godz. 18.00

Bilety: 25 zł, 20 zł ulgowe. Przedsprzedaż od 24 września. Kasa BOK czynna: poniedziałek, środa, czwartek, piątek 16.00 – 19.00; wtorek 10.00 – 13.00

Kolejny wieczór z cyklu „ Muzyczne podróże” zapowiada się wyjątkowo interesująco. Będzie to spotkanie z Grecją, a jednocześnie z wybitnym twórcą i ciekawym człowiekiem. Specjalnie z Aten przylatuje na jedyny koncert w Warszawie, Giorgios Motsios – poeta, kompozytor, mistrz klasycznej gitary i wykonawca własnych piosenek. Przy okazji inspirujących wrażeń artystycznych, widzowie będą mieli okazję zapoznać się z ciekawymi kolejami losu tego twórcy, a także dowiedzieć się sporo o życiu we współczesnej Grecji. Z ciekawostek zdradzę tylko, że siostra Mostiosa jest żoną, znanego wszystkim, Andrzeja Sikorowskiego z krakowskiej „Grupy pod Budą”, a siostrzenica coraz częściej śpiewa z ojcem.

Można, zatem, już mówić o artystycznym, grecko – polskim klanie. Poza tym , jedynym w swoim rodzaju, intymnym spotkaniem z grecką piosenką, przewidziane są dodatkowe atrakcje i niespodzianki o czym będziecie Państwo mieli okazję się przekonać pierwszego dnia, mieniącego się kolorami, października.