Z cyklu „Muzyczne podróże – Włochy” (3 grudnia)

Serdecznie zapraszamy 3 grudnia (środa) o godz. 18.00 na spotkanie z cyklu „Muzyczne podróże – Włochy”.
Bilety: 10 zł. Przedsprzedaż od 24 listopada. Kasa BOK czynna: poniedziałek, środa, czwartek, piątek 16.00 – 19.00; wtorek 10.00 – 13.00

„Musica e Parole” (Muzyka i Słowa) to spotkanie z włoską piosenką autorską. Od Mediolanu do Neapolu, zabieramy w „podróż” wszystkich tych, którzy chcą się zbliżyć do kultury słonecznej Italii poprzez ciekawe, zabawne, romantyczne, piękne piosenki. W trakcie naszej muzycznej podroży będziemy słuchać piosenek na żywo, oglądać unikatowe video oraz zdjęcia z włoskimi piosenkarzami, bawić się, śpiewać z karaoke i tańczyć.
Angela Ottone, z Mediolanu, to aktorka, reżyserka, nauczycielka języka włoskiego w Instytucie Kultury Włoskiej. Uważa się za animatorkę kultury, zawsze gotowa do zabawy i do tańca z publicznością.
Leonardo Masi z Florencji to muzyk, polonista, tłumacz: będzie przewodnikiem, który przedstawia najciekawsze postaci i anegdoty włoskiej piosenki autorskiej.
Matteo Mazzucca z Rzymu to wokalista i trener wokalny, wykonuje na żywo najbardziej fascynujące piosenki w niesamowitej interpretacji.
„Musica e Parole” już odnosił duży sukces

w Instytucie Kultury Włoskiej w Warszawie, gdzie w formy seminarium odbyły się dwie edycje.