Wyniki 38. Eliminacji Dzielnicowych Konkursu Recytatorskiego “Warszawska Syrenka”

Dzielnicowe Eliminacje  38. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” zostały zorganizowane przez Bielański Ośrodek Kultury w siedzibie Ośrodka na ul. Goldoniego 1 w dniu 20 marca 2015 r.

Przesłuchań dokonała Komisja w składzie:
Andrzej Brzeski –   aktor, kompozytor, autor tekstów
Teresa Danuta Owsińska – instruktor teatralny, animator kultury
Justyna Gębska – animator kultury

 W konkursie udział wzięło 94 recytatorów z następujących szkół:

·    Szkoły Podstawowe  nr:  53, 77, 80, 133, 209, 214, 223, 247, 263, 273, 273 – Szkoła Filialna, 289, 293
·    Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13, Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100, Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin,   Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. J. Verne’a, Katolicka Szkoła Podstawowa nr 109
·    Gimnazja – nr: 72, 76, 77
·    Zespół Szkół nr 124 (Szkoła Podstawowa nr 352 oraz Gimnazjum nr 73)

Tytuł laureata  Eliminacji Dzielnicowych  Konkursu otrzymali:

W kategorii 0 – III    Klasa    Placówka                     Nauczyciel przygotowujący
Natalia Turzyńska           I      SP nr 53                           Anna Maria Nowakowska
W kategorii. IV – VI           
Krystyna Siciarek           IV    SP nr 53                           Karolina Siemion-Kuć
W kat. gimnazjum           
Patryk Dwayer               I    ZS nr 124 (Gim. nr 73)        Katarzyna Pizoń-Wojasińska

Laureaci Dzielnicowych Eliminacji  zostali  zakwalifikowani do  Konkursu Finałowego w Mazowieckim Instytucie Kultury, ul. Elektoralna 12, który odbędzie się w dniach 18 i 19 kwietnia 2015 r.

Wyróżnienia otrzymali :
                        
W kategorii 0 – III    Klasa    Placówka                       Nauczyciel przygotowujący
1. Damian Łuczak          III        SSPI nr 100                     Justyna Zimnicka
2. Anna Grądziel            0          SP nr 209                        Zofia Dąbrowska
3. Barbara Pawelec        I          SP nr 80                          Katarzyna Pronin
4. Filip Orzana               II         ZS nr 124 (SP nr 352)       Renata Płaza
5. Jan Sałek                  III        SP nr 214                        Hanna Bździon

W kategorii IV-VI           
1. Marta Zembalska       V         SP nr 80                          Monika Janiszewska
2. Natalia Barylak          VI        SP nr 223                        Dorota Danowska
3. Mateusz Liwiński         IV       NSP im. J. Verne’a            Joanna Jagodzińska

W kat. gimnazjum           
1. Joanna Tabak             II        Gimnazjum nr 77              Ewa Rutkowska
2. Wojciech Stempniak    I         Gimnazjum nr 77              Ewa Rutkowska      

Laureatów prosimy o dostarczenie oryginałów kart zgłoszeń do Bielańskiego Ośrodka Kultury do Anny Zaremby-Moulahcene (pokój nr 5) najpóźniej do 27 marca 2015 r.

Laureatów i osoby wyróżnione wraz z nauczycielami serdecznie zapraszamy na podsumowanie Eliminacji Dzielnicowych w dniu 27 maja 2015 r. o godz. 18.00  w Bielańskim Ośrodku Kultury.