Taniec z wachlarzami bojowymi (młodzież, dorośli)

19:30, piątek, 03.02.2017

judyta1taniec-z-wachalarzami

 

 

 

 

 

 

 

Taniec z wachlarzami bojowymi, jest to to autorski styl Julii Bui-Ngoc i Katarzyny Stefanowicz. Łączy energię i precyzję wschodnich sztuk walki, harmonię i rytm Tai Chi z subtelnością tańca współczesnego. Czerpiąc inspirację z piękna i magii kobiecego ciała, wydobywa jego ukrytą moc. Wachlarze bojowe to sekretna broń kobiet dalekiego wschodu. W świecie rządzonym przez mężczyzn podkreśla ich delikatność, dając poczucie siły i pewności siebie.

Od lat ściśle związana ze Szkołą Tańca z Wachlarzami Bojowymi Julii Bui-Ngoc, gdzie doskonali technikę tańca z wachlarzami i improwizacji, oraz ze Szkołą Chińskich Sztuk Waki Mistrza Nama, w której trenuje Wushu oraz Tai Chi. Z tańcem związana od ponad dekady. Początkowo szkoliła się w technice jazzowej oraz tańcu klasycznym, następnie zgłębiała tajniki stylu modern jazz i tańca współczesnego.
Występowała na deskach Teatru Żydowskiego im. E.R i I. Kamińskich w spektaklach reżyserowanych przez Szymona Szurmieja.
Współpracowała przy projekcie „Styk Sztuk” będącym rozwinięciem „Praskiego Wieczorku Artystycznego”.
W swoim dorobku ma występy w ogólnopolskich konkursach tanecznych oraz pokazy na festiwalach teatralnych m.in. Festiwalu Teatrów Błądzących w Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice”. W sztukach performatywnych zadebiutowała w roku 2016 autorskim pokazem pt. „Tęsknota”.

INSTRUKTOR: Judyta Bulman: tancerka, performerka, pedagog
KOSZT: 60 zł miesięcznie 1 x w tygodniu
TERMINY: piątek 19.45 – 20.45

Zapisy od września 2017 – ilość miejsc ograniczona

Rozpoczęcie zajęć 8 września 2017 r.

“Prawdziwy taniec jest objawieniem energii świata poprzez medium ludzkiego ciała.” Isadora Duncan