Wieczór satyryczny w wykonaniu Czesław Jakubiec Comedy (12 września)

Serdecznie zapraszamy 12 września o godz. 18.00 na wieczór satyryczny “Muzyka żartem śpiewana” w wykonaniu Czesław Jakubiec Comedy.
Jest to pierwsze spotkanie w ramach nowego cyklu  „Kabaretem w BOK”.

Bilety 20 zł
Przedsprzedaż w kasie BOK od 7 września.
Kasa BOK czynna: pon, śr, czw, pt 16.00-19.00, wt 10.00-13.00

Artyści grupy Czesław Jakubiec  Comedy  to  laureaci  wielu festiwali muzycznych i  kabaretowych, są stałymi gośćmi rozrywkowych programów telewizyjnych. Koncertują w Polsce i za granicą.
Ich występy to zaskakujące połączenie muzyki i humoru. Śpiewająco operują żartem, swobodnie nawiązują bezpośredni kontakt z widzami sprawiając, że każdy z nich staje się integralną częścią przedstawienia. Muzykę klasyczną prezentują z przymrużeniem oka, a wszystko po to by zaskoczyć formą i rozbawić treścią. Arie operowe, pieśni Moniuszki, etiudy Chopina czy utwory Mieczysława Fogga w wersji kabaretowej tworzą humorystyczną mieszankę rozrywkową na najwyższym poziomie. Koncerty grupy to niewyczerpalne źródło pozytywnej energii, którą widzowie zarażają się już od pierwszych chwil.
Pomysły na wykonanie nie-poważnej muzyki niejednokrotnie powstają bezpośrednio na scenie dlatego każdy występ ma swój niepowtarzalny charakter.
Polecamy, dobra

zabawa gwarantowana.

www.czeslawjakubiec.pl