Wieczór międzynarodowy – JAPONIA, Kraj Kwitnącej Wiśni 🗓

18:00, sobota, 14.09.2019

Zapraszamy Wieczór międzynarodowy – JAPONIA, Kraj Kwitnącej Wiśni 14.09.2019 g.18.00

Bilety 20zł, przedsprzedaż od 4 września

Zapraszamy na wieczór Kraju Kwitnącej Wiśni. W ramach wydarzenia koncert Pedro Pedrito & Masato Yokoe „Opowiemy Ci o Japonii”, prelekcja na temat współczesnej Japonii, pokaz parzenia zielonej herbaty a także degustacja sushi i quiz wiedzy z nagrodami.

Pedro Pedrito – pianista, pedagog, vloger. Pracował w Teatrze Muzycznym ROMA i w Filharmonii Narodowej w W-wie. Realizował wiele opraw muzycznych do różnych projektów i programów telewizyjnych („Ananasy z mojej klasy” TVN, recitale z aktorami). Od kilku lat występuje i odwiedza Japonię. Współpracuje z tokijską bohemą artystyczną. Swoje fascynacje Japonią dokumentuje we vlogu movie.
Masato Yokoe – mistrz shamisenu, pedagog, certyfikowany instruktor oraz Ambasador Japońskiej Zielonej Herbaty na Świecie (tytuł przyznany w 2019 r.). Szkoląc swoje umiejętności muzyczne u najlepszych pedagogów, realizował równolegle pasje związane z zieloną herbatą, współpracując z Takayanagi Seicha, firmą o wielkiej tradycji, założoną jeszcze w okresie Meiji (tj. 150 lat)

Scheduled Archiwum Wydarzeń