Wieczór międzynarodowy – Chile 🗓

18:00, sobota, 07.11.2020

Republica de ChileW programie: prezentacja multimedialna i prelekcja podróżnika Marcina Plewki, koncert muzyki chilijskiej w wykonaniu Carlosa Cerona Lara, Jorge Avila Rodrigueza, Rafaela Alfaro Alvarado, pokazy taneczne w wykonaniu Danieli Castillo, quiz z nagrodami i degustacja kuchni chilijskiej.

Wejściówki od 2.11 na www.bok-bielany.eu

Nagranie dostępne od 7.11  do 14.11 na YT BOK

Carlos Cerón
Carlos Cerón

Carlos Cerón to młody Chilijczyk, który z muzyką związany jest od około 10 lat, biorąc udział w różnych projektach muzycznych, od latynoamerykańskiego folku, rock i pop.

Chile to wyjątkowa mieszkanka różnych kultur, dzwięków i odzwierciedlenia duszy i mentalności zamieszkującej je  ludności. Koncert będzie próbą odbycia podróży po tych miejscach i pokazania różnorodności muzycznej i kulturowej Chile.

„…Jestem pilotem wycieczek, organizatorem wypraw do Ameryki Łacińskiej, podróżnikiem, który wie, że moje oczy nie są stworzone do patrzenia w ekran komputerowy. W czasie mojej prezentacji postaram się pokazać różne oblicza tego dalekiego kraju a także wiele praktycznych informacji jak się po nim poruszać. W Chile jestem co roku. Odnalazłem tam, zagubioną w czasie wojny rodzinę, o której wszyscy myśleli, że zginęła na statku, a odnalazła się w 2017 roku w Santiago…” Marcin Plewka – podróżnik

 

Scheduled ical Google outlook Wydarzenia