Warsztat z Niezwykłym Tancerzem w BOK – Jackiem Wazelinem 🗓

17:00, sobota, 04.03.2017

jacek-2Z wielką przyjemnością zapraszamy na wyjątkowe warsztaty taneczne „Musical Jazz”, które 4 marca w godzinach 17.00 – 19.00 poprowadzi u nas – Jacek Wazelin

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest uiszczenie opłaty, którą można dokonać osobiści w kasie BOK:
poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 16.00-19.00
wtorek: 10.00-13.00
przy ul. Goldoniego 1 (stacja metra Wawrzyszew)

lub na konto BOK – PKO SA: 29 1240 1037 1111 0010 0499 5433 z dopiskiem: Warsztaty z Jackiem Wazelinem/imię/Nazwisko uczestnika

Wpłaty przyjmujemy do 2 marca.

Koszt za 2h zajęć z tym niezwykłym tancerzem to jedyne 40zł/os. (ilość miejsc ograniczona)

Warsztat skierowany jest do osób znających taniec jazzowy minimalnie na poziomie podstawowym/średnio-zaawansowanym

Jacek Wazelin ma na swoim koncie wiele spektakularnych osiągnięć w dziedzinie tańca musicalowego. Przygodę z tańcem rozpoczął w zespole tańca ludowego jako ośmiolatek, a potem przez wiele lat tańczył w najlepszej w Polsce formacji tańca towarzyskiego „Takt” z Chełma. Z nią właśnie zdobył Mistrzostwo Polski i IV miejsce na Świecie.

Został tancerzem etatowym w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Dostał się do niemieckiej produkcji musicalowej Mamma Mia – Come Together. Praca w międzynarodowej obsadzie weszła mu w krew i po pierwszym sezonie artystycznym dostał ofertę objęcia funkcji kierownika baletu i asystenta choreografa. Kolejnym jego sukcesem był angaż w kultowym musicalu West Side Story z udziałem gwiazd niemieckiej sceny musicalowej. Zaraz potem otrzymał kontrakt taneczny w paryskim Disneylandzie.

Po powrocie do Polski postawił na przekazywanie wiedzy i naukę – propagowanie musical dance w największej w kraju szkole tańca Egurrola Dance Studio. Następnie przez 6 edycji był filarem choreograficznym programu You Can Dance w stylu Broadway Jazz. Równocześnie tworzył choreografie do spektakli teatralnych tj. „Jajo węża” w Teatrze Jaracza w Łodzi i musicali wystawianych w Teatrze Rampa jako owoc współpracy z Teatrem Muzycznym Tintilo (” W cieniu”, „Zaczarowani”, „Opowieść wigilijna”, „Księżniczka Sara”). Był wykładowcą na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej na kierunku taniec. Pięć lat wykładał taniec jazzowy na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Teraz prowadzi Chełmską Akademię Musicalową w swoim rodzinnym mieście. Jest organizatorem festiwali i warsztatów tanecznych, które stoją zawsze na najwyższym poziomie merytorycznym. Jego pracą i pasją jest taniec w wielu wymiarach i ciągłe jego doskonalenie.

Gorąco zapraszamy!

Scheduled Archiwum Wydarzeń