Taniec izraelski dla dorosłych

Zapraszamy na zajęcia tańca w kręgu do współczesnej lub „dawniejszej” muzyki izraelskiej łączącej motywy kultur bliskiego wschodu i krajów sąsiadujących.

Prowadzenie zajęć Monika Leszczyńska, pierwsza polska instruktorka tańca izraelskiego. Prowadzi grupę Tańców Izraelskich Snunit od 1998 roku, współuczestniczyła w tworzeniu grup w innych miastach, przeprowadziła ogromną ilość warsztatów, oddana idei rozpowszechniania tańca izraelskiego. Niezwykłe w prowadzonej przez nią grupie jest to, że radość ze wspólnego tańczenia odnajdują zarówno osoby tuż po maturze jak i studenci uniwersytetów trzeciego wieku. Jej zdaniem najlepiej uczyć się po prostu tańcząc, dlatego przekonuje osoby, które przychodzą pierwszy raz, żeby włączały się w taniec, choć wydaje się to trudne. Warto zaufać mądrości ciała i dać sobie czas, a rezultaty przyjdą na pewno. Atmosfera zajęć zachęca do cieszenia się tańcem niezależnie od tego, czy zna się kroki tańca, do przekraczania granic własnego komfortu i wkraczania w NIEZNANE, jakim jest TANIEC.

Psychoterapeutka tańcem i ruchem, prywatnie wielbicielka kotów. Jest przekonana, że taniec daje nam dostęp do wszystkiego, co najważniejsze.
Koszt: 150 zł miesięcznie, 35 zł zajęcia jednorazowe

Terminy: wtorek godz. 18.30 – 20.30, czwartek godz. 19.30 – 21.30

Pierwsze zajęcia 1 października!

ZAPISZ SIĘ

Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca
w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK

Wpłaty należy dokonać
– przelewem na konto BOK:   29 1240 1037 1111 0010 0499 5433
– gotówką lub kartą w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00