Taniec indyjski Bollywood – open level (starsza młodzież i dorośli)- ON-LINE!

Taniec indyjski Bollywood – grupa choreograficzna, open level (dla każdego)

Wdzięk, uwodzenie gestami dłoni i przede wszystkim mimika, która podkreśla słowa miłosnej piosenki!

To esencja tańca Bollywood. Do tego barwne szerokie spódnice i powiewające szale…
Taniec bez którego żaden indyjski film nie może się obejść.
Zapraszamy do nowej grupy choreograficznej Bollywood!
Instruktorka osobiście kocha produkcje półklasyczne z nutką klasyki i powiewem Indii tradycyjnych.

Na zajęciach możecie oczekiwać dużej porcji energii i uśmiechu. Technika świetnie poprawia koordynację ruchową i świadomość ciała. Będą tańczyły oczy, dłonie, biodra i stopy, które wytupują rytmy.”

Link dla kursantek do przykładowej lekcji: https://youtu.be/zgbCHI3_2KQ.

Pierwsza część choreografii –  https://www.youtube.com/watch?v=VoXdmmb3Kw8

Indyjska kobiecość. Open-level (starsza młodzież i dorośli). Zajęcia ogólnorozwojowe, uczące piękna ruchu, ćwiczące koordynację, świadomość ciała oraz rytmikę. Będziemy poznawać podstawy tańca kathak,  które wykorzystamy w choreografiach Bollywood w stylu półklasycznym lub do muzyki world fusion, wytupywać emocje poznając wzory rytmiczne w muzyce indyjskiej oraz kształtować poczucie własnego piękna podkreślanego mimiką twarzy i gestami dłoni.
Instruktor: Magdalena Niernsee
Tancerka z ponad 12 letnim doświadczeniem pedagogicznym i scenicznym, absolwentka prestiżowej szkoły klasycznego tańca indyjskiego kathak “Kathak Kendra” w New Delhi. Więcej na www.kathak.pl.
Odpłatność:  120 zł miesięcznie, 35 zł wejściówka jednorazowa
Termin: poniedziałek 19.00 – 20.30  
Zajęcia prowadzone hybrydowo (on-line i stacjonarnie)

W związku z obecną sytuacją, a także z myślą o osobach spoza Warszawy kurs tańca Bollywood (semestr zimowy -choreografia do klasyki gatunku- Aaja Nachle) prowadzony będzie j w formie lekcji online! 

Kurs online to nagrane 1h lekcje z materiałem z lekcji live (nagrane osobno poza lekcją). Korekty kursantek na bazie  nadesłanych filmików raz w miesiącu.
Każda osoba, która wykupi kurs online może w dowolnym momencie dołączyć do grupy na sali oraz wziąć udział w pokazie scenicznym na zakończenie roku w ramach opłaty. Osoby, które wykupiły kurs na sali dostaną bezpłatnie linki dostępu do materiału online, (np na wypadek nieobecności lub chęci powtórki w domu).
Warunkiem uruchomienia lekcji online jest grupa min.5 osób 
Koszt uczestnictwa w kursie 120zł. 

Jeżeli uczestnik  miał kontakt z osobą zakażoną COVID-19 lub ma symptomy choroby prosimy  NIE UCZESTNIĆ  w zajęciach! Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Będziemy wdzięczni za informowanie nas o ewentualnych chorobach, kwarantannach itp.

ZAPISZ SIĘ

Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca
w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK

Wpłaty należy dokonać
– przelewem na konto BOK:   29 1240 1037 1111 0010 0499 5433
– gotówką lub kartą w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00