Taniec indyjski Bollywood – open level (starsza młodzież i dorośli)

Taniec indyjski Bollywood – grupa choreograficzna, open level (dla każdego)

Choreografia planowana: Bhari, Bhari. Z najnowszego filmu Bollywood. Choreografia półklasyczna z elementami tańca kathak. W ramach lekcji online – oprócz samej choreografii i jej wyjaśnienia w szczegółach, również rozgrzewka, ćwiczenia dłoni , oczu i mimiki.

Link dla kursantek do przykładowej lekcji: https://youtu.be/zgbCHI3_2KQ.

Pierwsza część choreografii –  https://www.youtube.com/watch?v=VoXdmmb3Kw8

Indyjska kobiecość. Open-level (starsza młodzież i dorośli). Zajęcia ogólnorozwojowe, uczące piękna ruchu, ćwiczące koordynację, świadomość ciała oraz rytmikę. Będziemy poznawać podstawy tańca kathak,  które wykorzystamy w choreografiach Bollywood w stylu półklasycznym lub do muzyki world fusion, wytupywać emocje poznając wzory rytmiczne w muzyce indyjskiej oraz kształtować poczucie własnego piękna podkreślanego mimiką twarzy i gestami dłoni.
Instruktor: Magdalena Niernsee
Tancerka z ponad 12 letnim doświadczeniem pedagogicznym i scenicznym, absolwentka prestiżowej szkoły klasycznego tańca indyjskiego kathak “Kathak Kendra” w New Delhi. Więcej na www.kathak.pl.
Odpłatność:  120 zł miesięcznie, 35 zł wejściówka jednorazowa
Termin: poniedziałek 19.00 – 20.30  Pierwsze zajęcia 14 września!

ZAPISZ SIĘ

Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca
w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK

Wpłaty należy dokonać
– przelewem na konto BOK:   29 1240 1037 1111 0010 0499 5433
– gotówką lub kartą w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00