Taniec indyjski Bollywood (młodzież 18+, dorośli, poziom zaawansowany)

Taniec indyjski Bollywood – grupa choreograficzna, open level (starsza młodzież, dorośli)

Instruktor: Magdalena Niernsee, instruktor z ponad 12 letnim doświadczeniem pedagogicznym i scenicznym, absolwentka prestiżowej szkoły klasycznego tańca indyjskiego kathak “Kathak Kendra” w New Delhi. Więcej na www.kathak.pl.

Taniec Bollywood – jedna z najbardziej barwnych i różnorodnych technik tanecznych. We wszystkich indyjskich filmach ważną rolę odgrywają teldyski. Kręcone z ogromnym rozmachem, wykorzystują różne techniki taneczne od klasycznych tańców Indii, poprzez inspiracje tańcami zachodnimi, czy bliskowschodnimi. Poprzez gesty, pozy i mimikę twarzy opowiadają miłosne historie. Zajęcia z tańca Bollywood, to nauka wyrażania emocji, piękno ruchu, ale przede wszystkim zabawa i współdziałanie w grupie oraz możliwość poczucia się jak bollywoodzka gwiazda filmowa:)

Zajęcia tańca indyjskiego opierają się na nauce kroków i wspólnym budowaniu choreografii do muzyki z teledysków indyjskiego kina Bollywood. Osoby zaawansowane w tańcu indyjskim będą mogły wczuć się w rolę gwiazd – solistek, osoby początkujące będą uczyły się synchronicznego tańca w grupie. Dla najlepszych możliwość pokazów scenicznych na eventach kulturalnych oraz obchodach indyjskich świąt.

KOSZT: 120 zł karnet (4 zajęcia, do wykorzystania w okresie 2 miesięcy), 35 zł zajęcia jednorazowe
TERMINY:
poniedziałek 19.15 – 20.45

Zapisy od 27 sierpnia! Zapraszamy!

Można zapisać się telefonicznie lub mailowo tel. 22/834 65 47, mail: sekretariat@bok-bielany.eu

Wpłaty można dokonać

  • przelewem na konto BOK: Bank Pekao S.A. I O. w Warszawie F nr 2,29 1240 1037 1111 0010 0499 5433 wpisując w tytule wpłaty: imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK
  • bezpośrednio w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00

Ważne! Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca oraz o wypełnienie Deklaracji Uczestnika Zajęć i dostarczenie jej Instruktorowi lub Pracownikowi BOK.