Taniec Flamenco (młodzież, dorośli)

Instruktor: Małgorzata Moskalewicz

Koszt: 110 zł karnet (4 zajęcia), 30 zł zajęcia jednorazowe

Termin: poniedziałek, godz. 19.30 – 20.45

Są jeszcze wolne miejsca! Zapraszamy!

Zapisy prowadzimy telefonicznie pod. nr (22) 834-65-47 oraz bezpośrednio u instruktora 609-714-393

Flamenco to zjawisko kulturowe, związane z folklorem andaluzyjskich Cyganów, obejmujące muzykę, śpiew, taniec, strój i zachowania. Jego tradycja pochodzi z Andaluzji, i tam do dziś można oglądać jego wykonanie.
W tańcu flamenco ruchy ciała i gesty wyrażają pewne stany emocjonalne tancerza lub podkreślają znaczenie słów i charakteru melodii, która im towarzyszy.

Małgorzata Moskalewicz jest aktorką i tancerką, absolwentką Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie. Flamenco pasjonuje się od 12 lat: rozpoczynała naukę u Katarzyny Radułowicz w Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu, następnie u Teo Barea Muñoz na corocznych Warsztatach Tańca Współczesnego w Poznaniu, u którego potem kontynuowała naukę w szkole José de la Vega w Barcelonie. Tam rozwijała swoją pasję na lekcjach Davida Romero i Evy Santiago w szkole Estudio de Flamenco. Podczas dwuletniego pobytu w Madrycie uczyła się w słynnej, renomowanej szkole Amor de Dios u maestro Antonio Reyes i Belén Heredii. Od 2005 roku współpracuje w charakterze tancerki i pieśniarki flamenco z gitarzystą flamenco Przemysławem Hałuszczakiem, z którym w 2012 roku założyła zespół Quatro Gatos. Wspólnie z Patrycją Hałuszczak, odpowiedzialną za sekcję rytmiczną i śpiew, Quatro Gatos gra przede wszystkim klasyczne flamenco, ale także utwory zabarwione muzyką współczesną. Gosia pasjonuje się tańcem od dzieciństwa, swoje pierwsze kroki stawiała w Szkole Ruchu i Tańca Iwony Markiewicz gdzie poznawała klasykę, taniec towarzyski i nowoczesny, a jako nastolatka wraz z formacją „Kaprys“ wygrywała konkursy tańca dyskotekowego. Swoją taneczną pasję rozwijała na warsztatach w Polskim Teatrze Tańca Ewy Wycichowskiej w Poznaniu pod okiem tancerki i choreografki Ewy Sobiak, doskonaląc swój warsztat podczas tamtejszych corocznych Warsztatów Tańca Współczesnego oraz innych warsztatów tańca w Polsce w stylach takich jak funky, broadway jazz, house, latino oraz technice contact improvisation. Podczas studiów w krakowskiej PWST uczyła się plastyki ruchu u Jacka Tomasika oraz świadomości ciała u Iwony Olszowskiej. Jej ostatną fascynacją jest GaGa – język ruchowy Ohada Naharina – dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie.

Ważne! Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca oraz o wypełnienie Deklaracji Uczestnika Zajęć i dostarczenie jej Instruktorowi lub Pracownikowi BOK.

Wpłaty można dokonać

  • przelewem na konto BOK: Bank Pekao S.A. I O. w Warszawie F nr 2,29 1240 1037 1111 0010 0499 5433 wpisując w tytule wpłaty: imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK
  • bezpośrednio w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna poniedziałki, środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00