Tańce w kręgu (osoby dorosłe)

Instruktor: Justyna Gębska
Koszt: 20 zł miesięcznie/ uczestnicy Bielańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wstęp wolny, 2x w tygodniu
Terminy: poniedziałek, środa 10.00 – 11.00

W programie zajęć: tańce polskie, tańce etniczne z Europy, tańce w kręgu do muzyki różnych narodów opracowane przez znanych choreografów z USA, Europy, Izraela oraz tańce integracyjne stosowane w pedagogice zabawy. Tańce wykonywane są w kręgu, bo wtedy łatwo jest wspierać się wzajemnie przy „łapaniu równowagi” i nauce nowych kroków, ale również w parach i w liniach. Głównym założeniem zajęć jest „ożywianie ducha i ciała”, łapanie dobrego nastroju  tzw. witaminy T oraz kondycji na następny dzień, tydzień – w imię hasła „ Z nami zatańczy każdy”.

Obejrzyj filmik z tańców w kręgu

Justyna Gębska ukończyła etnografię na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu (Instytut Etnologii). Pasjonuje się tańcem ludowym od lat studenckich. Pracowała jako instruktor tańca i choreograf z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi. Od kilku lat kolekcjonuje wiedzę o tańcach etnicznych narodów Europy i nie tylko, wykorzystując to jako instruktor tanecznego kręgu seniorów.

Ważne! Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca oraz o wypełnienie Deklaracji Uczestnika Zajęć i dostarczenie jej Instruktorowi lub Pracownikowi BOK.

Wpłaty można dokonać przelewem na konto BOK: Bank Pekao S.A. I O. w Warszawie F nr 2,29 1240 1037 1111 0010 0499 5433 wpisując w tytule wpłaty: imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK
bezpośrednio w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna poniedziałki, środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00

  •