Startujemy z projektem – Poznaj Bielany! 🗓

18:00, niedziela, 14.03.2021
Uwaga, uwaga! ruszamy z nowym projektem 👉Poznaj Bielany❗️ O którym kilka słów poniżej 🙂
📌Celem projektu jest promocja lokalnych biznesów na terenie dzielnicy Bielany tj. restauracje, kawiarnie oraz wsparcie promocyjne miejsc które w skutek COVID- 19 są zagrożone spadkiem dochodów w związku z panującymi obostrzeniami.
A my realizując nagrania z międzykulturowych pokazów kulinarnych, wywiadów z artystami, spotkań autorskich oraz warsztatów artystycznych dla dzieci i dorosłych, pragniemy zachęcić swoich odbiorców do odwiedzenia tych miejsc oraz wsparcia przedsiębiorców jako naszych bliskich sąsiadów.
A w ramach projektu zobaczycie najbliższe marcowe imprezy:
📌Wieczór Międzynarodowy – Indie👉
Usłyszycie o tradycji indyjskiego wesela, zobaczycie jak wiązać sari i co oznaczają gesty w tańcu kathak. Będziecie podziwiać indyjskie tańce w wykonaniu Magdaleny Niernsee i poznacie fantastyczną indyjską restaurację prowadzoną przez sympatyczną rodzinę z Indii, która wprowadzi Was w sekrety kuchni indyjskiej. Imprezie towarzyszyć będzie pokaz kuchni indyjskiej przygotowany przez restaurację Curry Master na warszawskich Bielanach.
Wydarzenie bezpłatne
Premiera online na FB i YT BOK, dostępne do 21.03
📌Wielkanocne Dwie Godziny dla Rodziny👉
Zapraszamy na Wielkanocne Dwie Godziny dla Rodziny: spektakl teatralny pt. „Teoś i Wielkanoc” w wykonaniu Teatru Dobrego Serca oraz warsztaty wielkanocne i animacje plastyczne
Wydarzenie bezpłatne
Transmisja na żywo spektaklu na FB i YT BOK, warsztaty i animacje dostępne do 6.04
Scheduled Archiwum Wydarzeń