Spektakl kabaretowy „Warszawski dzień czyli socreal na wesoło” (21 lutego)

Zapraszamy 21 lutego (niedziela) o godz. 17.00 na spektakl „Warszawski dzień czyli socreal na wesoło” w wykonaniu kabaretu „Szczęśliwa 60-ka”.

„Warszawski Dzień” to nowy, kabaretowy program ukazujący poprzez piosenki, tańce, dowcipy jeden dzień z życia Warszawy okresu socrealizmu.

Bilety 15 zł, przedsprzedaż od 15 lutego.
Kasa BOK, ul. Goldoniego 1 czynna: pon, śr, czw, pt 16.00-19.00, wt 10.00-13.00

Scenariusz: Magdalena Rydzewska, Andrzej Chłanda, Janusz Krasucki, Gabriel Matus i inni
Choreografia: Janusz Krasucki
Opracowanie muzyczne i reżyseria: Andrzej Chłanda
Scenografia: Paweł Czajkowski i Henryk Popławski
Występują: Izabella Popławska, Urszula Wichrowska – Abarchan, Krystyna Bień, Małgorzata Czaplicka-Matus, Maria Brzozowska, Magdalena Kloc, Albin Rydzewski, Stefan Gołaszewski, Witold Harasiuk, Andrzej Chłanda, Henryk Popławski, Janusz Krasucki, Marek Kuszner, Gabriel Matus, Bogdan Rzeźnik i Zbigniew Brzozowski.

„Szczęśliwa 60-ka” to grupa przyjaciół, którzy poznali się wiele lat temu, działając w studenckim ruchu artystycznym. Przez wiele lat występowali w Polsce i wielu krajach świata w różnych formacjach artystycznych. W 2012 roku stworzyli nową

grupę i razem grając, śpiewając i tańcząc, bawią siebie i publiczność w dwóch własnych, autorskich programach kabaretowych „U Grubego Joska, czyli bal na Gnojnej”, oraz „Warszawski Dzień, czyli socreal na wesoło”. W latach 2012-13 roku grupa dwukrotnie zdobyła Grand Prix na XII Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora w DK Zacisze, oraz na XI Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Seniorów „Teraz My” w DK Włochy.