„Scena Młodych” – koncert „O wolności najpiękniej” 🗓

18:00, sobota, 16.11.2019

Serdecznie zapraszamy na koncert „O wolności najpiękniej” 16.11 (sobota) o godz. 18.00

Koncert „O wolności najpiękniej” to przepiękna muzyczna opowieść o wolności. Usłyszą Państwo zarówno znane piosenki, jak również nowoczesne podejście do tej tematyki. Pomysł na stworzenie takiego koncertu pojawił się spontanicznie. Jako młodzi ludzie doceniamy tę wartość i chcemy podziękować w ten sposób wielu pokoleniom za to, że możemy żyć w takim świecie.

Pomysłodawcą i współtwórcą koncertu jest Agnieszka Chyczewska, studentka pedagogiki oraz wieloletnia uczestniczka zajęć Śpiewu Musicalowego i Piosenki Aktorskiej.

W koncercie wezmą udział uczestnicy sekcji Śpiew musicalowy i piosenka aktorska”:  Agnieszka Chyczewska, Kamila Kosińska, Karolina Kierońska, Radosław Tułpatowicz, Hubert Zadroga i Alicja Kowalska (gościnnie)

Przy fortepianie Łukasz Kowalski, pianista, kompozytor, aranżer młodego pokolenia. Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalność muzyka estradowa, fortepian. Utwory, które zostaną  wykonane na koncercie są w jego aranżacjach. Wraz ze swoją żoną Alicją Kowalską, również absolwentką tejże uczelni, tworzą niepowtarzalny duet.
Koncertują w kraju i na świecie. Alicja zaczynała swoją edukację wokalną u Maryli Gralczyk.

Opieka artystyczna i reżyseria koncertu – Maryla Gralczyk – CASTA DIVA VOICE STUDIO.

Bezpłatne wejściówki od 12.11 w sekretariacie BOK i on-line  WEJŚCIÓWKI

Scheduled Archiwum Wydarzeń