Re:@ktorzy – grupa teatralna (młodzież 14+, studenci, dorośli)

Jeśli masz za dużo energii, dopada Cię nuda, masz ochotę na nowe doświadczenia lub czujesz aktorskiego bakcyla DOŁĄCZ DO NAS – zostań Re@ktorem!

Instruktor: Agnieszka Drumińska

Koszt: 70 zł odpłatność miesięczna, 30 zł wejściówka jednorazowa

Termin: wtorek 18.30 – 20.30  

Jeżeli uczestnik  miał kontakt z osobą zakażoną COVID-19 lub ma symptomy choroby prosimy  NIE UCZESTNIĆ  w zajęciach! Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Będziemy wdzięczni za informowanie nas o ewentualnych chorobach, kwarantannach itp.

ZAPISZ SIĘ

Zajęcia obejmują teorię teatru i praktyczne ćwiczenia aktorskie:
– ćwiczenia dykcyjne i ruchowe
– ćwiczenia parateatralne i dramowe
– etiudy teatralne, interpretacja tekstu (proza, poezja)
– ćwiczenia rytmiczne, pobudzające wyobraźnię muzyczną
– ćwiczenia z rekwizytem,  tworzenie spektaklu teatralnego. Udział w zajęciach teatralnych pomaga nie tylko pobudzić wyobraźnię i kreatywność, nie służy jedynie efektowi artystycznemu – może mieć wymiar terapeutyczny (uczestnicy zajęć stają się pewniejsi siebie, otwierają się, pozbywają lęków, uczą się komunikacji i współpracy, poznają swoje mocne i słabe strony), a nawet profilaktyczny (poprzez teatr możemy omawiać trudne, kontrowersyjne tematy, uczestnicy wczuwają się w daną sytuację, wyrażają swoją opinię).

Udział w zajęciach teatralnych pomaga nie tylko pobudzić wyobraźnię i kreatywność, nie służy jedynie efektowi artystycznemu – może mieć wymiar terapeutyczny (uczestnicy zajęć stają się pewniejsi siebie, otwierają się, pozbywają lęków, uczą się komunikacji i współpracy, poznają swoje mocne i słabe strony), a nawet profilaktyczny (poprzez teatr możemy omawiać trudne, kontrowersyjne tematy, uczestnicy wczuwają się w daną sytuację, wyrażają swoją opinię).

Agnieszka Drumińska. Aktorka, tancerka, wokalistka. Na deskach teatru zadebiutowała 12 lat temu rolą Baby w „Proroku Ilji” w reż. M. Grabowskiego. Do ważniejszych osiągnięć zalicza nagrodę publiczności za spektakl „Ławeczka” (Wiera) na Festiwalu Szkół Teatralnych 99 oraz wyróżnienie za tę samą rolę w ramach Festiwalu Sztuki Aktorskiej w Kaliszu 99. Grała m.in. w musicalach „Chicago”, „Stepping out”, „Kandyd”, „Songi Brechta”. W trakcie studiów prowadziła z Łukaszem Nowickim autorski program na żywo pt: „Muzyka Nocą” na antenie RMF FM. Agnieszka jest aktorką teatralną (aktualnie współpracuje z Teatrem na Woli) lecz także serialową ( M jak Miłość, Tak miało być; Pensjonat pod Różą; Dom; Przeprowadzki i inne).

Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca
w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK

Wpłaty należy dokonać
– przelewem na konto BOK:   29 1240 1037 1111 0010 0499 5433
– gotówką w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00

Zdjęcia ze spektaklu „Król Bul” 29.30 czerwca 2019 w BOK Goldoniego 1.