„Kaziuki na Bielanach”- Koncert grupy kabaretowej „Szczęśliwa 60 – tka” w programie: „U Grubego Joska na Kazimierza” (8 marca)

Serdecznie zapraszamy na Koncert grupy kabaretowej „Szczęśliwa 60 – tka” w programie: „U Grubego Joska na Kazimierza” 8 marca (sobota) o  godz. 18.00

Bilety: 17 zł (w cenie kupon na wileńskie pierogi)
Przedsprzedaż biletów od 3 marca

„Szczęśliwa 60-ka” to grupa przyjaciół, którzy znają się od czasów studenckich. Teraz po wielu latach, postanowili wrócić do swoich pasji z młodych lat i razem grając, śpiewając i tańcząc, bawią siebie i publiczność w programie kabaretowym „U Grubego Joska”.
 Akcja przedstawienia toczy się w okresie międzywojennym, w knajpie „U Grubego Joska” przy ulicy Gnojnej. Przy dźwiękach kapeli bywalcy tego lokalu przypominają szlagiery i specyficzny folklor przedwojennej Warszawy, środowisko warszawskich cwaniaków i typów spod ciemnej gwiazdy, przekupek, pań lekkich obyczajów, ale i przedstawicieli wyższych sfer, którzy często zaglądali do „Grubego Joska”.

Wystąpią: Magdalena Rejnowicz-Rydzewska, Izabella Popławska, Urszula Wichrowska, Krystyna Bień, Małgorzata Czaplicka, Maria Brzozowska, Albin Rydzewski, Stefan Gołaszewski, Andrzej Chłanda, Henryk Popławski, Janusz Krasucki, Marek Kuszner, Gabriel Matus, Bogdan Rzeźnik, Zbigniew Brzozowski