Premiera spektaklu „Tajemniczy ogród” 🗓

17:00, sobota, 09.10.2021

tajemnicze drzwi w ogrodzieSpektakl na podstawie książki Frances Hodgson Burnett w adaptacji Cezarego Domagały, muzyka Tomasz Bajerski, reżyseria i choreografia Agnieszka Drumińska.
Tajemniczy Ogród to przedstawienie muzyczne na podstawie jednej z najsłynniejszych powieści dziecięcych. Osierocona Mary zostaje oddana pod opiekę wuja- samotnika, mieszkającego w ponurym zamku. Posiadłość kryje wiele tajemnic, ale siła rodzącej się przyjaźni pozwoli odczarować los i przywrócić do życia nie tylko zapomniany ogród , ale także domowników.
Tajemniczy Ogród to barwne, roztańczone i rozśpiewane familijne widowisko, do którego reżyserię i choreografię stworzyła Agnieszka Drumińska a wykonawcami są aktorzy- amatorzy zespołu teatralnego Reaktorzy przy BOK. Autorem tej urzekającej powieści jest Cezary Domagała a muzykę skomponował Tomasz Bajerski.
Artyści tańczą, śpiewają i brawurowo wcielają się w role swych bohaterów. Spektakl bawi i wzrusza , ale przede wszystkim porusza serca wszystkich bez względu na wiek.

Obsada:
Mary Lennox- Ewa Baszuk/ Julia Sput
Colin Creven – Tosia Boruch/ Ala Kosmęda
Dick Sowerby – Laura Bąk
Marta Sowerby – Alicja Kołodziejczyk/ Ewa Stasiak
Archibald Creven- Marcin Mazurek
Pani Medlock- Agata Falkowska
Ben Weatherstaff – Radosław Tułpatowicz/ Piotr Kosmęda

Bezpłatne wejściówki do odbioru w BOK lub na www.bok-bielany.eu od 4.10

Scheduled Archiwum Wydarzeń