Piknik Żegnaj Lato na Bielanach 🗓

13:00, sobota, 15.09.2018

W imieniu Dzielnicy Bielany , jak i swoim – Bielańskiego Ośrodka Kultury –  serdecznie zapraszamy na piknik Żegnaj Lato na Bielanach w sobotę 15 września.

Start godz. 13.00.
Miejsce: Park Olszyna (róg ulic Z. Romaszewskiego i Gąbińskiej).
WSTĘP WOLNY

Od godz. 13.00 zapraszamy do odwiedzenia kilku strefach tematycznych.
W strefie sportowo-rekreacyjnej będą prezentować się kluby sportowe działające na Bielanach. Dzieci i ich rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą. Nie zabraknie oczywiście dmuchańców, gier i animacji dla najmłodszych.

W strefie kulturalno-oświatowej zaprezentują się Biblioteka Publiczna im. S. Staszica i Bielański Ośrodek Kultury

Strefa EKO zaprasza m.in. na gry proekologiczne i zabawy edukacyjne.
W strefie zdrowia i rodziny, jak co roku, mieszkańcy Dzielnicy będą mogli skorzystać z konsultacji lekarskich oraz uczestniczyć w pokazach pierwszej pomocy przedmedycznej.

Od godz. 18.00 zapraszamy przed dużą scenę na dwa koncerty.
W pierwszej kolejności wystąpi BOVSKA. Artystka została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 r. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, „Kaktus”, został wyprzedany dwa dni po premierze, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 16 mln razy.

Dalej na scenie wystąpi KAMIL BEDNAREK. Artysta zdobył popularność kilka lat temu, na swoim koncie ma trzy albumy, z których pierwszy pt. „Jestem” z 2012 roku zyskał już miano „diamentowej płyty”, z łącznym nakładem sprzedaży ponad 150 tys. egzemplarzy.

To jednak jeszcze nie koniec atrakcji, na zakończenie odbędzie się pokaz laserowy.
Do zobaczenia!

Scheduled Archiwum Wydarzeń