OtwieraMY BOK! 🗓

12:30, sobota, 11.09.2021

lampiony i kolorowe proporczykiUwaga, uwaga! Już niebawem Wracamy do Was z wielka mocą,  jesteśmy gotowi na nowy sezon! A tymczasem przedstawiamy Wam program na Dzień Otwarty w Bielańskim Ośrodku Kultury.

godz.12.30
Spektakl plenerowy dla dzieci „Cyrkowa Podróż” w wykonaniu Teatru Kubika oraz animacje szczudlarza i malowanie na dużej sztaludze

 

POBIERZ WEJŚCIÓWKĘ NA CYRKOWĄ PODRÓŻ

 

Autorski spektakl uliczny, nawiązujący do tradycji  objazdowych trup cyrkowych i teatralnych z czasów komedii dell arte. Grupa artystów w trakcie tournee gra swoje kolejne przedstawienie, przywozi tajemnice zza cyrkowej kurtyny. Niespodzianki czekające na odkrycie przez widzów ukryte zostały w wozie klaunów oraz w ich czarodziejskiej skrzyni. W przedstawieniu nie brakuje również wątków refleksyjnych, tajemnicza aura życia cyrkowca ogniskuje się w blasku fleszy na arenie i  samotności poza nią.  Przyjazd magicznej karawany jest inspiracją do wyśmienitej zabawy. Spektakl przeniesie Nas w niezwykły świat pantomimy, klaunady i cyrku.
Wiek: od 2 lat

 

godz. 19.30
„BOKino” – seans niespodzianka w plenerze

POBIERZ WEJŚCIÓWKĘ NA SEANS NIESPODZIANKA

Wstęp wolny. W razie niepogody zapraszamy do Sali Bielańskiego Ośrodka Kultury. Wejściówki do pobrania od 6.09 na stronie www.bok-bielany.eu.

Scheduled Archiwum Wydarzeń