ON-LINE Świętujemy Dzień Dziecka Koncert „W zaczarowanym świecie bajek” 🗓

18:00, poniedziałek, 01.06.2020 do niedziela, 07.06.2020

Zapraszamy na koncert  „W zaczarowanym świecie bajek” w wykonaniu sekcji śpiewu musicalowego i piosenki aktorskiej pod kierunkiem Maryli Gralczyk

Wydarzenie będzie dostępne od 1.06 g. 18.00 codziennie przez 24 h do 7.06

LINK DO WYDARZENIA NA FB

Przeniesiemy się w świat najpiękniejszych bajek, które zachwycają, bawią, uczą i dają siłę do pokonywania życiowych wyzwań. Koncert dedykowany wszystkim, którzy kochają piosenki z przesłaniem. To piosenki dla dzieci, ale nie tylko… Czekamy na naszych fanów. Zapraszamy również tych, którzy nas jeszcze nie znają. Sprawdźcie nas!

Usłyszycie między innymi hity z takich bajek jak “Kraina Lodu”, “Piękna i Bestia”, “Pocahontas”, “Zaplątani”, “Król Lew” i wielu innych.

Wystąpią: Agnieszka Chyczewska, Kamila Kosińska, Aron Szyls, Karolina Królak, Tymon Krzyżanowski, Łukasz Ciecierski, Dominika Sieradzka, Hubert Zadroga, Katarzyna Gutkowska, Ewa Szadejko, Marta Motyl, Weronika Pawlak, Aleksandra Steć, Dawid Pac, Zuzanna Romańska, Anna Mańk oraz Maryla Gralczyk – która ten koncert wymyśliła, napisała do niego scenariusz oraz teksty do niektórych piosenek i koncert poprowadziła.

Obejrzyj i posłuchaj koncertu:

from to
Scheduled Archiwum Wydarzeń