On – line Asana Joga dla rodziców i dzieci

Yoga dzieciOn-line Asana Joga dla rodziców i dzieci

ZAPISZ SIĘ

prowadzenie – Elżbieta Kabała

Koszt: 40 zł/ miesięcznie 

Zapraszamy na zajęcia Asana Jogi dla rodziców i dzieci w systemie on-line. Filmy instruktażowe przygotuje dla Was Elżbieta Kabała. To zajęcia dla każdego, ze szczególnym uwzględnieniem osób początkujących. Zajęcia online zawierają rozgrzewkę, blok ćwiczeń rozciągających oraz krótką medytację i relaksację. Osoby zapisane na zajęcia po opłaceniu ryczałtu będą otrzymywały 4 filmy (1 x w tygodniu) na maila do samodzielnych ćwiczeń.

Asana Joga zawiera system starożytnych ćwiczeń zwanych asanami, które wszechstronnie wpływają na mięśnie, ścięgna oraz narządy wewnętrzne, pobudzając je do prawidłowej pracy. Regularne wykonywanie asan pozytywnie wpływa na postawę ciała, zwiększa elastyczność oraz oczyszcza organizm z toksyn.
Jeśli chcesz zadbać o siebie, o harmonię ciała i ducha, odprężenie ciała, to te zajęcia są dla Ciebie. Tylko teraz, tylko on-line, tylko za free!
Czekamy na Was po drugiej stronie łącza!

Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca
w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK

  • przelewem na konto BOK:    29 1240 1037 1111 0010 0499 5433
  • gotówką lub kartą w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00