Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – zmiana terminu!

66. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 

Zapraszamy młodzież szkół średnich, studentów i osoby dorosłe, którym bliskie jest słowo mówione i śpiewane do udziału w 66. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego jest Towarzystwo Kultury Teatralnej. Staromiejski Dom Kultury jest realizatorem eliminacji miejskich, a Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów  organizatorem etapu wojewódzkiego.

Aby wziąć udział w tym konkursie należy zapoznać się z regulaminem (a są pewne zmiany) oraz  zgłosić się do eliminacji dzielnicowych wysyłając kartę zgłoszenia do Bielańskiego Ośrodka Kultury (do pobrania poniżej).

Uwaga! Organizator Konkursu ze względu na sytuację epidemiologiczną i niewielkie zainteresowanie przełożył Konkurs na wrzesień 2021 r. 

W związku z tym  Eliminacje Dzielnicowe zorganizowane będą przez  Bielański Ośrodek Kultury ul. Goldoniego 1 w terminie późniejszym, we wrześniu. Dokładny termin podamy, kiedy Organizator poda swój termin eliminacji finałowych. Liczymy, że będzie to lepszy czas na takie działania.

Zapraszamy do udziału, zaglądajcie na stronę, niebawem podamy dokładny termin!

Za wszystkich trzymamy kciuki, życzymy udanych prezentacji, dużo satysfakcji i zadowolenia.

Zgłoszenia wysyłamy na adres b.grendzinska@bok-bielany.eu lub osobiście dostarczamy do Ośrodka kultury

Kontakt: Beata Grendzińska  22/8346547, mail: b.grendzinska@bok-bielany.eu

Regulamin66-OKR

Karta-T1A-2021 (teatr jednego aktora)

Karta-PŚ-2021-1 (poezja śpiewana)

Karta-R-2021(konkurs recytatorski)