„Namaluj swój wewnętrzny świat” – warsztaty malarstwa intuicyjnego

NAMALUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY ŚWIAT – warsztaty malarstwa intuicyjnego

Zapraszam na cotygodniowe spotkanie z  z malarstwem intuicyjnym.
Celem jest swobodna kreacja, radość z używania farb, twórcza zabawa. Będziemy malować temperami na kartonach. Malarstwo intuicyjne przywraca dziecięcą radość tworzenia, pozwala dotrzeć do ukrytych emocji, odnosi się do uniwersalnej symboliki kolorów, motywów i mitów, budzi intuicję… Pozwala odkryć jak pięknie się od siebie różnimy. Jest to sposób malowania naturalny dla każdego, niezależnie od wieku, dlatego dzieci również są mile widziane, jako uczestnicy zajęć.

Instruktor:  Iwona Piszczelska – z wykształcenia architekt, z zamiłowania artystka. Ukończyła studia podyplomowe „Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej” na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W marcu 2017 roku w Bielańskim Ośrodku Kultury w Warszawie miała miejsce jej wystawa malarstwa intuicyjnego „Czerwony – emocje”. Warsztaty są odpowiedzią na komentarze oglądających – „Też chcę tak pomalować….”

„Opierając się na własnych doświadczeniach podpowiem jak malarsko dotrzeć do swojego wewnętrznego świata, jak otworzyć się na swobodę tworzenia. Nie szkodzi, jeśli ostatni raz trzymałeś w ręku pędzel w podstawówce.  A jeśli umiesz malować realistycznie, ale nie masz odwagi by spróbować abstrakcji, podpowiem jak uśpić czujność wewnętrznego krytyka i popłynąć z farbami.”

Więcej na:  www.trzybarwymalarstwo.pl/warsztaty

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek  w  godzinach 18:00-20:00

Pierwsze zajęcia w sezonie 2019/2020 – 30 września 2019 r.

KOSZT:  120 zł/ miesiąc + 20 zł/ miesiąc materiały

ZAPISZ SIĘ

Ilość osób: 10
Ważne!

Prosimy o terminowe wnoszenie opłat
w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK
Wpłaty należy dokonać:
przelewem na konto BOK: Bank Pekao S.A. I O. w Warszawie F nr 2,29 1240 1037 1111 0010 0499 5433
gotówką lub kartą w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00
Prosimy o wypełnienie Deklaracji Uczestnika Zajęć i dostarczenie jej Instruktorowi lub Pracownikowi BOK.
Poniżej zdjęcia z dotychczasowych spotkań w Sali Wystawowej BOK

Poniżej zdjęcia z dotychczasowych spotkań w Sali Wystawowej BOK