Music Mind Games (3-6 lat)

Music Mind Games to nowatorska metoda nauczania teorii muzyki i notacji muzycznej, która wprowadza dziecko w świat muzyki w najbardziej przyjazny i atrakcyjny dla niego sposób czyli za pomocą gier i zabaw muzycznych. Metoda powstała w Stanach Zjednoczonych i jest pomysłem nauczyciela fortepianu metodą Suzuki – Michiko Yurko. Tak jak w lekcjach indywidualnych gry na instrumencie metodą Suzuki, tak i tutaj najważniejszymi elementami zajęć jest powtarzalność, stabilność, spokój, dostosowanie tempa zajęć do potrzeb uczniów, a jednocześnie niezwykła kreatywność i dynamika. To sprawia, że dzieci stają się pozytywnie pobudzone, ich procesy poznawcze przebiegają sprawniej, a poziom motywacji wewnętrznej wzrasta. Zajęcia z elementami języka angielskiego.

Music Mind Games  to:

  • Ponad 300 różnorodnych kreatywnych gier i zabaw
  • Piękne, estetycznie wykonane pomoce edukacyjne
  • Małe grupy
  • Wspierająca dziecko i podążająca za jego celami i potrzebami formuła zajęć

Co będzie ćwiczyć dziecko?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga!  Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zajęcia zostały wstrzymane do odwołania!

Instruktor: Renata Kossakowska-Lichtor – absolwentka klasy fortepianu Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego im. F.Chopina, aktywna pianistka,  nauczyciel fortepianu w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 na Miodowej, nauczyciel metody Suzuki (4 level).  W sierpniu 2017 r. ukończyła kurs 1 i 2 stopnia nauczyciela Suzuki Early Childhood Education w Belfaście. W sierpniu instruktora Music Mind Games Unit 1 w Londynie,a w kwietniu 2018 Unit 2 w Walencji. W listopadzie 2019 asystowała trenerce MMG A.Takahashi(Londyn) podczas warsztatów Music Mind Games i uzyskała certyfikat Teacher Prezenter uprawniający do szkolenia innych nauczycieli muzyki.

Koszt: 35 zł wejściówka jednorazowa 

ZAPISZ SIĘ

Ważne!
Prosimy o opłacanie wejściówek wcześniej przed zajęciami. Do udziału w zajęciach uprawnia dowód wpłaty za poszczególne zajęcia (paragon z kasy fiskalnej  lub potwierdzenie opłaty przelewem)
w tytule wpłaty:
imię, nazwisko dziecka (nie rodzica!), dzień i miesiąc zajęć oraz nazwa zajęć  MUSIC MIND GAMES!

Wpłaty należy dokonać
– przelewem na konto BOK 29 1240 1037 1111 0010 0499 5433
– gotówką lub kartą w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Uczestnika Zajęć i dostarczenie jej Instruktorowi lub Pracownikowi BOK.