Monodram “Taka umrę” w wykonaniu Niny Malinowskiej (13 maja)

Zapraszamy na monodram “Taka umrę” w wykonaniu Niny Malinowskiej 13 maja (środa) godz. 18.00

Bilety: 10 zł. Przedsprzedaż od 7 maja. Kasa BOK jest czynna: poniedziałek, środa, czwartek, piątek 16.00 – 19.00; wtorek 10.00 – 13.00

Spektakl przedstawia historię trzydziestoletniej kobiety o imieniu Tamara, która od wielu lat zmaga się z nerwicą natręctw. Tamarę społeczeństwo uznało za nienormalną. Ale czy to na pewno ona jest nienormalna? Czy może społeczeństwo stawia wygórowane oczekiwania? I co to znaczy być nienormalnym? Monodram muzyczny Niny Malinowskiej to słodko gorzka godzina zwierzeń połączonych z autorskimi piosenkami artystki.  “Nina Malinowska jest aktorką wielostronną. Już jako studentka Szkoły Aktorskiej wyróżniała się niepospolitym talentem, równocześnie rozwijając swoją karierę jako wokalistka.

O jej wrażliwości i inteligencji mogą świadczyć piosenki jej autorstwa, które prezentuje w świetnie przyjętych recitalach. Piosenki te udało jej się włączyć również do spektaklu dyplomowego, “Taka umrę”, w którym jej talenty wokalne spotykają się z rzetelnym warsztatem aktorskim. Prostota, uczciwość, ogromna wrażliwość i inteligencja to słowa adekwatne, by opisać każdy występ sceniczny Niny Malinowskiej” (Adam Biernacki)