TRANSMISJA NA ŻYWO Marek Majewski zaprasza – wieczór satyryczny 🗓

19:00, środa, 14.04.2021 do środa, 21.04.2021

Na zdjęciu Marek MajewskiTransmisja na żywo na FB i YT BOK

Link do transmisji na YThttps://youtu.be/cicDb9a45iU

Link do transmisji na FBhttps://www.facebook.com/events/3640960669346493

W kwietniu wieczór satyryczny z cyklu „Marek Majewski zaprasza …” będzie gościł mistrzów gatunku. Usłyszymy Sławomira Wierzcholskiego, wirtuoza harmonijki ustnej, założyciela grupy Nocna Zmiana Bluesa. Autora i kompozytora wielu znanych utworów bluesowych, jak m.in. „Chory na bluesa”, „Blues mieszka w Polsce”, „John Lee Hooker”, „Hotelowy blues”, „Szósta zero dwie” i wielu innych.
Zaśpiewa dla Państwa również Wojciech Gęsicki – bard z niezwykłym wyczuciem satyrycznym i artystycznym, reprezentujący piosenkę literacką pisaną zawsze z wyszukaną prostotą. Jego mottem jest: pielęgnujmy w sobie duszę dziecka z jego wielobarwnością postrzegania świata.
Obu Panom a także Markowi Majewskiemu towarzyszyć będą Rafał Grząka, wybitny akordeonista, oraz Marek Tymkoff gitarzysta specjalizujący się w stylu blues-rockowym ale w akustycznej, kameralnej estetyce.
Gospodarzem wieczoru będzie oczywiście Marek Majewski z dobrze znanymi i nowymi piosenkami, jak zwykle z zacięciem satyrycznym i przymrużeniem oka na rzeczywistość.

from to
Scheduled Archiwum Wydarzeń