Ladies Latino (18+) taniec dla Pań

 

LADIES LATINO to zajęcia dla Pań, podczas których nauczysz się podstawowych kroków i krótkich układów choreograficznych m.in. rumby, cha-chy, samby, salsy oraz bachaty. Trening poprawia koordynację ruchową, wygląd sylwetki jak i postawę. Lekcje z tańców latynoamerykańskich dają poczucie swobody, pewności siebie oraz dużo dobrej energii. Pozytywnie wpływają na samopoczucie i redukcję stresu. Gorące rytmy muzyki latynoamerykańskiej sprawią, że po zajęciach będziesz odprężona i uśmiechnięta. Zajęcia prowadzi wielkokrotna mistrzyni oraz doświadczona tancerka Kinga Bakierska.

Instruktor: Kinga Bakierska

Swoją przygodę z tańcem zaczęłam mając 6 lat. W wieku 16 lat wraz z moim partnerem zdobyłam klasę „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. W swojej karierze tanecznej biorąc udział w licznych turniejach tańca oraz Mistrzostwach stanęłam około 100 razy na podium. Posiadam również doświadczenie z tańca nowoczesnego, współczesnego jak i scenicznego. Występowałam w wielu programach na potrzeby telewizji oraz tańczyłam na wielu koncertach, eventach i teledyskach. Zajmuję się również nauką tańca jako instruktor w różnych dziedzinach zarówno dzieci jak i dorosłych.

termin zajęć: wtorki, godz. 18.45-19.45
Koszt: 120 zł/ryczałt miesięczny

Zapraszamy do zapisów, zajęcia zostaną uruchomione, gdy zbierze się grupa (min.5 osób)

ZAPISZ SIĘ

Ważne!
Wpłaty należy dokonać– przelewem na konto BOK 29 1240 1037 1111 0010 0499 5433– gotówką lub kartą w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00

Wpłaty do 10. każdego miesiąca, w opisie prosimy podać nazwę zajęć, imię, nazwisko uczestnika oraz miesiąc za jaki jest dokonywana wpłata.