Bliskie spotkania ze smartfonem z systemem Android! – Zawieszone!

Instruktor: Elżbieta Makulska
Ilość:  10 spotkań po 2 godziny

Koszt: BEZPŁATNIE!

W związku z drugą falą pandemii i podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu do 17 stycznia 2021 r. dla publiczności instytucji kultury.

Małe grupy: max 7 os.

Zapisy tel. (22) 834-65-47  oraz bezpośrednio u instruktora 666 012 810

Na spotkania należy przynieść swoje urządzenie smartfon z systemem android oraz całe okablowanie ( tj. kable do podłączenia z komputerem czyli kabel USB).

Osoby zapisujące się na zajęcia proszone są o podanie typu posiadanego smartfonu. Na zajęcia należy przynieść urządzenie gotowe do pracy czyli z zainstalowaną kartą SIM, naładowaną baterią i kablem zasilającym.

Elżbieta Makulska jest inżynierem elektronikiem, instruktorką programowania komputerowego kat. I. Kursy komputerowe realizuje wg autorskiego programu ze szczególnym uwzględnieniem osób w wieku 50+.

Kurs obejmuje pracę z urządzeniem od podstaw. Omówione zostanie wysyłanie i odbieranie SMS i MMS, wykonywanie, magazynowanie i udostępnienie zdjęć, instalowanie i przegląd wybranych aplikacji.