Konkurs na Kartkę Wielkanocną 🐰🐥 🗓

01:00, poniedziałek, 01.03.2021 do środa, 17.03.2021

kartka z króliczkiem świątecznymZapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym , którego tematem są Święta Wielkiej Nocy. Liczymy na Wasze kreatywne pomysły, na wykorzystanie różnych technik plastycznych. Jeśli lubisz malować, rysować i chcesz pokazać swoje umiejętności, a przy okazji dobrze się bawić, to ten konkurs jest dla Ciebie!

Konkurs  w trzech kategoriach wiekowych:  6-9 lat, 10-13 lat i 14-18 lat,

uczestnik może wykonać tylko jedną pracę płaską, techniką dowolną.

Komisja wybierze w każdej kategorii wiekowej 1 pracę zwycięską oraz po 2 wyróżnienia. Wybrane prace, po odpowiednim opracowaniu graficznym, staną się kartkami świątecznymi Bielańskiego Ośrodka Kultury i wraz z życzeniami będą wysyłane newsletterem oraz opublikowane na www, Facebooku i Instagramie Bielańskiego Ośrodka Kultury, Bielańskiego Ośrodka Kultury Filia Estrady 112 i Miejsca Aktywności Lokalnej Samogłoska.

1 wyróżnienie w każdej kategorii przyznają użytkownicy Facebooka Bielańskiego Ośrodka Kultury poprzez głosowanie –nagroda publiczności.

Prace wykonujemy samodzielnie, a następnie robimy zdjęcie pracy lub skanujemy i wysyłamy maila na adres :  kartka@bok-bielany.eu  z załączoną kartą uczestnika i oświadczeniem rodzica.

Termin nadsyłania prac: 17 marca 2021, głosowanie na facebooku: 19.03.2021 r. , rozstrzygnięcie konkursu  23 marca 2021 r.

Więcej szczegółów w regulaminie! Zajrzyjcie! Nadesłane prace będą umieszczone w naszej wirtualnej Galerii na stronie BOK, jak również na FB.

Na zwycięzców i wyróżnionych czekają naprawdę fajne nagrody!

Zapraszamy do udziału!

Regulamin-konkursu-Projekt-na-Kartkę-Wielkanocną-BOK (1)

zał. nr 1- KARTA ZGŁOSZENIA

zał. nr 2- ZGODA OPIEKUNA

from to
Scheduled Archiwum Wydarzeń