!ODWOŁANE Koncert zespołu Old Jazz Band 🗓

18:00, niedziela, 29.03.2020

Serdecznie zapraszamy na niezwykły koncert w klimatach jazzu tradycyjnego w wykonaniu zespołu Old Jazz Band w składzie : Paweł Tartanus- banjo, wokal; Adam Kupiec- trąbka; Zbigniew Konopczyński – puzon; Florian Ciborowski- kontrabas. 

W programie standardy jazzu nowoorleańskiego w tym piosenki Louisa Armstronga ” What a wonderful world”, “Kiss of fire” , “Sweet Georgia Brown” , będą także muzyczne niespodzianki wieczoru. 

Paweł Tartanus współpracujący od lat z najlepszymi polskimi zespołami jazzu tradycyjnego. Jest symbolem i legendą jazzu a od ponad 30 lat jest zawsze w ścisłej czołówce w dorocznych rankingach miesięcznika “Jazz Forum”. Nie ma kraju w Europie, w którym nie koncertowałby wraz zespołem zdobywając z nim wiele nagród oraz wyróżnień. Stworzył piękne duety z Ewą Bem, Hanną Banaszak, Izą Zając. Wielokrotnie zapraszany do nagrań piosenek filmowych dla dzieci przez wytwórnię W. Disneya. O tym jak jest wszechstronnym muzykiem świadczyć może choćby zaproszenie do nagrania płyty “Gershwin Copland Bernstein” z zespołem Sinfonia Varsovia.

Bilety 20 zł, przedsprzedaż od 17.03

Scheduled Archiwum Wydarzeń