Koncert zespołu GooseBumps 🗓

19:00, sobota, 01.12.2018

GooseBumps to siedmiu energetycznych i bardzo zdolnych facetów  śpiewających a’capella hity z repertuaru Pop, Electronic, Hip-Hop oraz R&B. Każdy z nich to niewątpliwie nietuzinkowa postać, a razem na scenie – stanowią absolutnie zgraną grupę !
Posłuchajcie : Uptown Funk

Termin: 1.12 (sobota), godz. 19.00
Bezpłatne wejściówki do odbioru w BOK od 21.11.

Zespół zadebiutował na rynku muzycznym w październiku 2015 roku przedstawiając własną wersję utworu Sama Smitha Writings On The Wall, która promowała kolejną odsłonę filmu z serii James Bond. Wersja zespołu otrzymała mnóstwo bardzo pozytywnych komentarzy także za granicą. W 2016 roku GooseBumps brał udział w 11 edycji programu Must Be The Music zbierając fantastyczne recenzje i wyróżnienia między innymi Radia RMF FM, Interii, Super Expresu czy Onetu.

18 stycznia 2018 roku zespół na zaproszenie legendy polskiego dziennikarstwa muzycznego Romana Rogowieckiego gościł w radiu RDC gdzie zaprezentował nowy materiał z nadchodzącej płyty. 9 lutego ukazał się debiutancki album o tytule GooseBumps Vol.1. który promował utwór Uptown Funk. Premiera odbyła się pod patronatem Programu 1 PR w audycji Adama Dobrzyńskiego. 23 marca zespół wystąpił gościnnie w programie Halo Polonia w stacji TVP Polonia.

W kwietniu grupa wzięła udział w nagraniach 21 sezonu programu Jaka to melodia? oraz Pytanie na Śniadanie nadawanych w TVP. Gościliśmy także w programie Dzień Dobry TVN w stacji TVN.

Obecnie GooseBumps koncertuje w całej Polsce promując swoją pierwszą płytę. W lipcu rozpoczęły się prace nad nowym wydawnictwem, którego premiera jest przewidziana wiosną 2019 roku.

 

Scheduled Archiwum Wydarzeń