Koncert – Żanna Gierasimowa i Andrzej Brzeski 🗓

19:00, piątek, 10.03.2017

koncertZapraszamy serdecznie na koncert „Kobieta i mężczyzna – czyli muzyczny dialog na dwa głosy i dwie gitary” 10 marca (piątek) o godz. 19.00.

Wystąpią Żanna Gierasimowa i Andrzej Brzeski

Nawiązująca tytułem do słynnego filmu  piosenkowa rozmowa dwojga dojrzałych ludzi, którzy niejedno widzieli i niejedno przeszli. To dialog kobiety i mężczyzny ale także dyskurs klasyki ze współczesnością i zetknięcie dwóch kultur – zachodniej i tej nieco oddalonej na wschód. Wertyński, Wysocki, Okudżawa ale również Cohen, Aznavour i autorskie piosenki Andrzeja Brzeskiego. Wszystko podane z ironią, dystansem, poczuciem humoru i ciepłym spojrzeniem na świat. Najprostsze, elementarne uczucia i wpadająca w ucho muzyka tworzą klimat tego intymnego spotkania z widzem.

Bilety: 20 zł. Przedsprzedaż od 1 marca w kasie BOK

z_gierasimowaŻanna Gierasimowa – rosyjska pieśniarka, a także aktorka teatralna i filmowa, od lat mieszkająca w Polsce. Znana z wielu filmów i seriali TV( ostatnio – „ Polska Syberiada” „ Wataha”)

 

 

 

 

 

 

a_brzeskiAndrzej Brzeski – kompozytor, autor i wykonawca piosenek( m.in. „Ech,mała” dla Maryli Rodowicz),a także aktor filmowy i serialowy ( ostatnio – „Obywatel”. „ Jestem mordercą”, „Prawo Agaty”).

Scheduled Archiwum Wydarzeń