Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca 🗓

18:00, sobota, 27.04.2019

Koncert z okazji  Międzynarodowego Dnia Tańca – 27 kwietnia, sobota, godz. 18.00
Wystąpią uczestnicy zajęć stałych BOK i znakomici goście.

A gośćmi specjalnymi będą Tomasz Pałasz i Michał Wierzbowski!

Nasi tancerze zaprezentują różne style taneczne: jazz, hip-hop, bollywood, tańce w kręgu, klasykę, house dance, taniec z wachlarzami bojowymi, sambę…
Szykuje się prawdziwa taneczna uczta.

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 17.04 – BRAK WEJŚCIÓWEK!!!

International World Dance Day – Międzynarodowy Dzień Tańca – święto ustanowione w 1982 roku przez Komitet Tańca Międzynarodowego Instytutu Teatralnego (International Theatre Institute , ITI) będącego pod auspicjami UNESCO (ITI-UNESCO). Dzień ten, ogłoszono na pamiątkę chrztu wielkiego reformatora sztuki tańca, twórcy europejskiego teatru baletowego, francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georges’a Noverre’a.

„To świetna okazja aby ukazać ogromną rolę dziedziny tańca w kształtowaniu światopoglądu każdego człowieka, jak również celebracja Międzynarodowego Dnia Tańca jako istotnego w życiu każdego artysty związanego mniej lub bardziej ze sztuką taneczną.”
Katarzyna Korc-Pilitowska

Tomasz Pałasz i Michał Wierzbowski – dwóch energicznych pochłoniętych pasją stepowania artystów odsłania, w często zaskakujący sposób, możliwości tańca, który słychać.
Spektakl „Więźniowie Rytmu” – to podróż od klimatów retro – w stylu Freda Astair’a i pełnej elegancji z nim kojarzonej, aż do najnowocześniejszych trendów w muzyce współczesnej i korzystaniu najnowszych trendów technologicznych. Publiczność także będzie miała okazje włączyć się we wspólną zabawę oraz zapoznać się jak można w niekonwencjonalny sposób tworzyć rytmy. Większości jednak nie da się opisać to trzeba po prostu samemu doświadczyć!!!

Zdjęcia: Tomasz Pałasz, TapDJ

Scheduled Archiwum Wydarzeń