Koncert z cyklu „Scena Młodych” (28 listopada)

BRAK WEJŚCIÓWEK !

Serdecznie zapraszamy 28 listopada o godz. 18.00 na kolejny koncert z cyklu „Scena Młodych” przygotowany przez Studio Piosenki z Młodzieżowego Domu Kultury „Bielany” pod kierunkiem Wojciecha Wielechowskiego.

Wystąpią: Karolina Gadomska i Ewa Kowalska

Bezpłatne wejściówki do pobrania od 23 listopada w sekretariacie BOK w godz.9.00 -19.00

Przed Państwem na Scenie Młodych zaprezentują się dwie młode, utalentowane solistki Studia Piosenki MDK „Bielany”- Karolina i Ewa, które szlifuje i kształtuje wokalnie Wojciech Wielechowski.
Karolina Gadomska – jest studentką II roku Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Od 5 lat uczy się śpiewać w Studiu Piosenki MDK „Bielany”, i jak sama mówi najbardziej odnajduje się w balladach pop-owych.

Ewa Kowalska – jest studentką III roku Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. W MDK „Bielany” uczy się śpiewać 4 lata. Lubi ballady romantyczne, ale dobrze odnajduje się w soulowych klimatach.
Zapraszamy na koncert młodzież i młodych duchem, będzie głośno, dynamicznie, czasem nastrojowo. Usłyszymy piosenki głównie w j. angielskim, ale będzie też akcent polski. Piosenki współczesnych wykonawców, jak również legend świata muzyki wszystkim znanym i lubianym.

Zapraszamy !