Koncert z cyklu Scena Młodych – Karolina Gadomska i Ewa Kowalska 🗓

18:00, niedziela, 16.06.2019

Zapraszamy na koncert z cyklu Scena Młodych wystąpią młode i niezwykle utalentowane Karolina Gadomska i Ewa Kowalska z Młodzieżowego Domu Kultury “Bielany”, które od lat szlifują swój warsztat wokalny pod kierunkiem nieocenionego Wojciecha Wielechowskiego !

Koncert zatytułowany “The last song”

niedziela, 16 czerwca, godz. 18.00

Wstęp wolny

Karolina Gadomska – Studentka 5 roku Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Pasję związaną ze śpiewem rozwijała pod czujnym okiem Wojciecha Wielechowskiego w MDK Bielany przez 9 lat. Od dwóch lat próbuje swoich sił w grze na ukulele, ponieważ jak sama się śmieje „gra na gitarze jest zbyt trudna, a ukulele ma cudowny, kojący dźwięk i co najważniejsze, mniej strun”. W przyszłości chce pracować z językiem angielskim. Repertuar, w którym najczęściej można usłyszeć Karolinę, kiedy śpiewa i gra, śmiało można zaliczyć do anglojęzycznej muzyki pop – jest to bardzo szeroki termin, jednakże trudno go zawęzić w jej przypadku, bo nigdy nie wiadomo, jaka piosenka okaże się dla niej interesującym wyzwaniem muzycznym.

Ewa Kowalska – Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, nauczycielka.
W MDK Bielany przez kilka lat szlifowała swoje umiejętności wokalne pod okiem Wojciecha Wielechowskiego. Od dziecka śpiewa wszystko, co wpadnie jej w ucho, najczęściej są to utwory popowe, soulowe, w języku angielskim, czasem po polsku. Nie lubi jednak ograniczać się do poszczególnych gatunków muzycznych, czasami eksperymentuje z nowymi dźwiękami. Lubi znane piosenki śpiewać w innych aranżacjach, np. w wersji akustycznej. Sięga wtedy po utwory różnych artystów, takich jak Adele, Beyonce, Ed Sheeran i wielu innych.

Scheduled Archiwum Wydarzeń