Koncert “Wspomnienie” 🗓

00:00, niedziela, 08.04.2018

8 kwietnia w BOK uczniowie sekcji śpiewu musicalowego i piosenki aktorskiej wystąpili w koncercie zatytułowanym „Wspomnienie”. Koncert przygotowała wspólnie z młodymi adeptami śpiewu Maryla Gralczyk. Usłyszeliśmy znane i lubiane utwory polskich i zagranicznych wykonawców, których już nie ma z nami, ale pozostały po nich cudowne piosenki. Dla niektórych osób, był to debiut na  scenie, niektórzy czuli się już bardzo dobrze w świetle reflektorów. Występy poszczególnych osób przeplatane były krótkim wspomnieniem nieżyjącego artysty – czarnobiałe slajdy, krótki zarys życiorysu.
Nikt nie próbował nawet dorównać tak wielkim sławom jak Czesław Niemen, Anna Jantar, Andrzej Zaucha, Kasia Sobczyk, Irena Jarocka, Wioletta Willas, Jacek Lech, Łucja Prus, Karin Stanek, Michael Jackson, Whitney Houston i innym. Były to ich własne interpretacje. Koncert poprowadzili wspólnie: Maryla Gralczyk i Hubert Zadroga.
Pomimo, że koncert trwał prawie 3 godziny z krótką przerwą, a sala pękała w szwach to wszyscy wytrwali do końca, rozmowom, gratulacjom nie było końca.
Warto było poświęcić ten wieczór na spotkanie wspomnieniowe wielkich naszych gwiazd, zadumać się i wzruszyć.
DO zobaczenia na kolejnym koncercie tej grupy- jeszcze w czerwcu!

Beata Grendzińska BOK

Scheduled Archiwum Wydarzeń