Koncert „Spotkanie po latach” 🗓

17:00, niedziela, 20.10.2019

 

Płyta „Spotkanie po latach” to swoiste podsumowanie dorobku artystycznego Michała Konstrata, z wykształcenia rusycysty, z zamiłowania autora i kompozytora piosenek z kręgu szeroko pojętej poezji śpiewanej, gitarzysty, wieloletniego uczestnika oraz laureata ogólnopolskich festiwali piosenki autorskiej i literackiej, interpretatora oraz tłumacza pieśni bardów rosyjskich, autora muzyki do wierszy wielu znanych poetów (Mickiewicza, Asnyka, Iwaszkiewicza, Szekspira i innych).
Dzięki współpracy z Małgorzatą Sroczyńską (wiolonczela) oraz Marcinem Prokopiakiem (fortepian) śpiewane do tej pory tylko przy akompaniamencie gitary utwory Michała nabrały zupełnie innego brzmienia oraz charakteru.
Podczas koncertu usłyszą Państwo piosenki zróżnicowane gatunkowo i stylistycznie. Będzie wesoło,
z przytupem, nostalgicznie, smutno, szybko, powoli, lirycznie i subtelnie, czasem drapieżnie i bez ogródek. Dowiedzą się również Państwo, jak się w głowie artysty rodzą pomysły na piosenkę, jak długo trwa taki proces, ile w tym talentu, a ile rzemiosła i ciężkiej pracy. Emocji na pewno nie zabraknie, dobrego humoru oraz miłej atmosfery również.

Po koncercie będzie można kupić płytę z autografem oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 14.10

Zapraszamy!

Scheduled Archiwum Wydarzeń