Koncert „Muzyczne podróże w rytmie swingu & Bossa Novy” 🗓

18:00, sobota, 23.01.2021 do sobota, 30.01.2021

Retro OrchestraZapraszamy na koncert „Muzyczne podróże w rytmie swingu & Bossa Novy” w wykonaniu zespołu Retro Orchestra w składzie Aleksandra Błachno, Michał Zuń i Piotr Kopietz. Po koncercie zapraszamy na warsztaty kuchni brazylijskiej prowadzone przez Marię Neumę Olivierę.

Wydarzenie dostępne na profilu FB i YT BOK do 30.01.2021

Link do premiery koncertu na kanale YT  „Muzyczne podróże w rytmie swingu & Bossa Novy” godz. 18.00 – https://youtu.be/VDNtodRZsfg

Link do premiery warszatów kuchni brazylijskiej na kanale YT godz. 18.45 – https://youtu.be/dZ2_BrxLGCY

Koncert nawiązujący do standardów swingowych lat 30 i 40 oraz do subtelnych rytmów brazylijskiej Bossa novy. Własny, wyjątkowy styl muzyczny, to efekt niepowtarzalnego składu zespołu, a także niebanalnych, autorskich opracowań przebojów z repertuarów światowych ikon tego gatunku muzyki. W programie pojawią się nastrojowe ballady i pogodne standardy swingowe, delikatne i melancholijne brzmienia Bossa novy oraz utwory energetycznie swingujące, w tym m.in.: Autumn leaves, Girl from Ipanema, Fly me to the moon, Sway, Cheek to cheek.

Podążając śladem brazylijskich klimatów, w drugiej części zapraszamy na warsztaty kuchni brazylijskiej, które poprowadzi Maria Neuma Oliviera – rodowita brazylijka, która opowie jak przygotować brazylijskie przekąski karnawałowe oraz wykwintny deser rodem z Rio de Janerio.

 

from to
Scheduled Archiwum Wydarzeń