Koncert kolęd „Białe Święta” (11 stycznia) 🗓

18:00, środa, 11.01.2017

white_christmas_ballBRAK WEJŚCIÓWEK !
Wszyscy słuchamy kolęd… W okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku rozbrzmiewa nimi cała Polska. Zwiedzanie Ziemi Świętej, Betlejem – inspiruje w sposób niezwykły, wzbogaca przeżycia związane z tymi pieśniami… Ogromny i trwały wpływ na autora i solistę tego projektu Aleksandra Ładysza wywarło w 1996 tourne artystyczne i wędrówka po Izraelu tropami narodzin, życia i śmierci Chrystusa. Proponowany Państwu program jest muzyczną opowieścią o Zwiastowaniu i przyjściu na świat Syna Bożego.

 W koncercie usłyszymy najpiękniejsze polskie i światowe kolędy oraz pieśni świąteczne, towarzyszące nam w okresie od Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabraknie także ciekawych  wierszy i tekstów literackich. Wśród nich znajdą się najstarsze polskie kompozycje jak „Anioł pasterzom mówił”, oraz m.in. „Wśród nocnej ciszy” „Trzej królowie” oraz światowe hity jak White Christmas i wiele innych znanych melodii solo i w duetach.
W koncercie udział wezmą:  Aleksander Ładysz – bas i prowadzenie koncertu, Natalia Kovalenko – sopran  oraz Andrzej Płonczyński  – fortepian.

Zapraszamy serdecznie w środę 11 stycznia o godz. 18.00
Bezpłatne wejściówki do odbioru od 4 stycznia w sekretariacie BOK w godz. 9-17

 

Scheduled Archiwum Wydarzeń