Koncert jazzowy z cyklu „Nowa scena- Komeda na Bielanach” (14 marca)

BRAK WEJŚCIÓWEK

 

Serdecznie zapraszamy na koncert jazzowy z cyklu „Nowa scena- Komeda na Bielanach” 14 marca (sobota), godz. 18.00. Wystąpią uczniowie Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie BOK od 9 marca w godz. 9-17

“Jesteśmy młodzieżą, która w poszukiwaniu muzyki trafiła do Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy. Mamy swoje kapele, gramy koncerty, bierzemy udział w konkursach – żyjemy muzyką. I prawie wszyscy w którymś momencie poczuliśmy, że chcemy wiedzieć i umieć więcej. Szkoła Komedy rozwinęła nas, nauczyła, jak inaczej spojrzeć na muzykę. Wielu z naszych starszych Kolegów po ukończeniu Szkoły na stałe związało swoje życie z estradą. Mimo, że wychował nas rock czy pop, nauczyliśmy się też innych rodzajów muzyki. Koncert, na który Was zapraszamy to koncert jazzowy. Chcemy Wam pokazać, że ten jazz nie jest taki straszny, że można się przy nim świetnie bawić.

Usłyszycie małe i większe składy, improwizujących gitarzystów i wokalistów, poznacie muzykę wielkich mistrzów sceny jazzowej: Gershwina, Dorhama, Ellingtona i innych.
Zapraszamy, przyjdźcie nas posłuchać!”

Szkoła Muzyczna im. Krzysztofa Komedy