Koncert Izabelli Rzeszowskiej (9 października) 🗓

17:00, niedziela, 09.10.2016

Serdecznie zapraszamy 9 października (niedziela) o godz. 17.00 na koncert Izabelli Rzeszowskiej zatytułowany „Ejli Ejli”.

Będzie to podróż w zaczarowany świat Marca Chagalla opowiedziany muzyką i śpiewem. Podróż do zapomnianych żydowskich miasteczek gdzie rozbrzmiewał śmiech zabawa i język jidysz.

Bilety: 20 zł. Przedsprzedaż od 3 października

Wystąpią:
Izabella Rzeszowska – wokal
Michał Salamon – Fortepian
Mirosław Kuźniak – Skrzypce

Izabella Rzeszowska – aktorka teatralna, wokalistka. Z wykształcenia jest pedagogiem, zajmuje się też produkcją filmową. W swoim dorobku ma wiele koncertów telewizyjnych i spektakli, w reżyserii m.in. Agnieszki Glińskiej, Mai Kleczewskiej, Moniki Strzępki, Gołdy Tencer, Piotra Cieplaka, Jana Szurmieja, Szymona Szurmieja i Macieja Wojtyszki. Za udział w spektaklu „Aktorzy żydowscy” w reż. Anny Smolar otrzymała nagrodę aktorską na 56. Kaliskich Spotkaniach Teatralnych. Występowała między innymi z Justyną Steczkowską i Ewą Bem oraz z zespołem Ektoplazma, a w koncercie zorganizowanym w ramach projektu „Spotkania: Norwedzy w Teatrze Żydowskim” zaśpiewała u boku Ruth Wilhelminy Meyer, Jorna Simona Overli oraz Joanny Lewandowskiej. Koncertowała również w Synagodze im. Nożyków w Warszawie.

Scheduled Archiwum Wydarzeń