Koncert Danuty Błażejczyk „ Na krawędzi nocy i dnia” (26 października)

Serdecznie zapraszamy 26 października (niedziela) o godz. 18.00 na koncert Danuty Błażejczyk zatytułowany„ Na krawędzi nocy i dnia”.

Bilety: 20 zł. Przedsprzedaż od 20 października. Kasa BOK czynna: poniedziałek, środa, czwartek, piątek 16.00 – 19.00; wtorek 10.00 – 13.00

Na koncert składają się między innymi piosenki kompozytorów polskich; Jerzego Wasowskiego, Jerzego Abratowskiego, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Mieczysława Jureckiego i Roberta Obcowskiego a także wybitnych kompozytorów George ’a Gershwina, Fatsa Wallera i innych. Koncert doskonale wpasowuje się w nastrojowe klimaty, pełne mądrości, wspomnień, refleksji i zadumy, potrzebne nam wszystkim o każdej porze dnia i roku. Na krawędzi tego, co wciąż każe tęsknić i marzyć, płyniemy niesieni poezją i muzyką, by poddać

się chwili – chwili, która może zmienić całe nasze życie. Danuta Błażejczyk zadba by nastrój i magia tego koncertu, pozwoliły Państwu najpiękniej go zapamiętać.
25 maja 2011 podczas uroczystości w siedzibie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Danuta Błażejczyk, została odznaczona przez ministra Bogdana Zdrojewskiego Srebrnym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.