Koncert Bogusława Nowickiego „To co pierwsze najważniejsze” 🗓

18:00, środa, 05.05.2021 do czwartek, 06.05.2021

Bogusław NowickiTransmisja na żywo na FB i YT BOK, dostępny do 6.05.2021 r.

Oglądaj na YT

Oglądaj na FB

Oficjalna premiera płyty odbyła się w marcu 2020, a tytułowy singiel promujący płytę grają już stacje radiowe.

Bogusław Nowicki – artysta zakorzeniony w piosence literackiej, zwanej również piosenką z tekstem, w koncertowym programie przedstawia nam nową odsłonę swej twórczości starając się w artystyczej formie odpowiedzieć na pytania, które stawiamy sobie wobec aktualnych spraw i problemów. To płyta na wskroś współczesna. Nowoczesne, wysmakowane aranżacje z udziałem najlepszych, polskich muzyków towarzyszą refleksyjnym, ale odważnym w wymowie piosenkom. Całość okraszona jest satyryczną narracją z anegdotami autora nawiązującymi do polskich biesiad i spotkań poetyckich, z łatwością wciąga publiczność do wspólnej zabawy.

Za znakomitą oprawę muzyczną odpowiada Marek Stefankiewicz – legenda polskiej muzyki rozrywkowej, grający na instrumentach klawiszowych. W programie koncertu obok nowych utworów, opisujących dzisiejszą, dość skrzeczącą, rzeczywistość, usłyszymy również najważniejsze piosenki z trzech poprzednich płyt autora. Wiele z nich znamy z kanonu piosenki literackiej. Często są to przeboje studenckich, żeglarskich i turystycznych szlaków, przywoływane przy okazji koleżeńskich spotkań z gitarą, prezentowane na radiowych i telewizyjnych antenach, rozpoznawane i śpiewane przez publiczność.

Ten koncert, to poetyckie i kabaretowe show ze znakomitą zabawą, do której serdecznie zapraszamy.

Aby zobaczyć więcej materiałów, obejrzeć fragmenty koncertów lub posłuchać muzyki zapraszamy na stronę: http://boguslawnowicki.pl

from to
Scheduled Archiwum Wydarzeń