Spektakl „Alicja prowadzi śledztwo” ODWOŁANE

Szanowni Państwo

W związku z chorobą głównego aktora jesteśmy zmuszeni odwołać spektakl „Alicja prowadzi śledztwo” (zaplanowany na 16.11.2013).

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Z poważaniem
Bielański Ośrodek Kultury

Zapraszamy 16 listopada (sobota) o godz. 18.00 na komedię kryminalną w wykonaniu grupy teatralnej 50+ „Dziewczyny Eweliny i Pan Piotr” z Natolińskiego Ośrodka Kultury
Wstęp wolny

„Alicja prowadzi śledztwo” to sztuka francuskiego dramatopisarza Roberta Thomasa. Akcja toczy się w kancelarii notarialnej mecenasa Rocher. Tytułowa Alicja, telefonistka pracująca w kancelarii, pewnego razu odnajduje zasztyletowane zwłoki swego pracodawcy. Zawiadamia policję, po czym mdleje. Tymczasem ciało znika…
„Alicja prowadzi śledztwo” to pełna inteligentnego humoru komedia kryminalna, która w która w wykonaniu grupy z Natolińskiego Ośrodka Kultury gwarantuje wszystkim dobrą zabawę !
Grupa  teatralna „Dziewczyny Eweliny i Pan Piotr” to grupa osób w wieku 50+, która działa w

Natolińskim Ośrodku Kultury. Grupa spotyka się dwa razy w tygodniu na zajęciach teatralnych, podczas których pracuje nad warsztatem i przygotowuje przedstawienia. A wszystko oczywiście w atmosferze dobrej zabawy.
Opiekunem grupy jest Ewelina Kaufmann- twórca i reżyser Teatru La M.ort.

Obsada: Barbara Kwaśniewska (Alicja), Krystyna Kunicka- Zielińska (Duduś), Małgorzata Majerczyk (Klara Rocher), Zofia Jędrzejowska-Waszczuk (Sekretarka), Daniela Starzyńska (Maks), Joanna Sielicka (De Charance), Piotr Piątkowski (Mecenas Rocher, Logan)