Junior Odkrywca (dzieci 5-7 i 8-12 lat)

dwójka dzieci na zdjęciu z menzurkamiJest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu specjalną ofertę warsztatów naukowych dla dzieci. Na co dzień Junior Odkrywca organizuje zajęcia promujące nauki ścisłe wśród dzieci i młodzieży. Przez wesołą zabawę w eksperymentowanie, z użyciem profesjonalnego sprzętu laboratoryjnego, w przystępny sposób tłumaczymy zjawiska przyrodnicze. Pokazujemy jak kolorowa i nieprzewidywalna może być chemia, jak ciekawa jest biologia, jak wiele zastosowań w otaczającym nas świecie ma fizyka.
Proponowane przez nas zajęcia naukowe dla dzieci odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz charakterem warsztatowym. Na zajęciach dzieci czują się jak prawdziwi naukowcy zgłębiając tajniki otaczającego ich świata. Autorskie scenariusze zajęć oraz liczne pomoce naukowe pozwalają bawić się nauką. Duży nacisk kładziemy na praktyczne zastosowanie wiedzy, dlatego każdy uczestnik naszych zajęć dysponuje osobistym zestawem doświadczalnym. Składają się na niego profesjonalne urządzenia i sprzęt laboratoryjny. W zależności od charakteru zajęć są to różnego rodzaju kolby i cylindry, probówki, statywy, pipety, wagi, wirówki, lupy, mikroskopy.

Podczas zajęć wykorzystujemy też liczne pomoce dydaktyczne.
Zajęcia, które proponujemy nierozerwalnie związane są z naukami ścisłymi. Obejmują wiele zagadnień z biologii, chemii, fizyki, mikrobiologii, biochemii, ekologii, ochrony środowiska i wiele innych nauk pokrewnych. Wszystkie nasze warsztaty są dostosowane do wieku oraz manualnych umiejętności dzieci. Nasze zajęcia są bezpieczne dla uczestników. Warsztaty prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów. Wszyscy oni posiadają wymagane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zajęcia dla 2 grup wiekowych:
WTOREK: 17.15-18.15 (dzieci 5-7 lat)
WTOREK: 18.30-19.30 (dzieci 8-12 lat)

Koszt: ryczałt miesięczny – 140 zł, wejściówka jednorazowa- 45 zł

Zajęcia zostaną uruchomione, gdy zbierze się grupa. Poinformujemy Państwa mailowo o terminie zajęć. Zapisy do końca września!

ZAPISZ SIĘ

Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca
w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK

przelewem na konto BOK: 29 1240 1037 1111 0010 0499 5433