HIP-HOP (dzieci, młodzież) NOWOŚĆ

HIP-HOP – to typowy przedstawiciel tańców typu street dance. Może on obejmować szeroki zakres stylów oznaczonych jako hip hop, old school hip hop, hip hop new style, hip hop new age i freestyle. Mimo zerwania z tradycją, hip hop jest nadal traktowany jak kultura. Ten styl się ciągle zmienia, czerpie elementy innych tańców nowoczesnych. Hip hop to technika otwarta, asymilująca klasyczne techniki hiphopowe takie jak locking, popping, funk.

Instru_dsc0929ktor: Julia Janeczek – Tancerka, członkini organizacji „Who If Not You!?”, związana z choreografią i technikami house i hip-hop. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, instruktorka tańca, fitness i animatorka. Od wielu lat intensywnie szkoli się u uznanych nauczycieli w świecie tańca, bierze udział w warsztatach, zawodach i wydarzeniach tanecznych. Od kilku lat przekazuje swoją wiedzę dzieciom i młodzieży dzieląc się swoimi umiejętnościami i pasją do tańca. Jej zajęcia to dawka pozytywnej energii, dobrej muzyki, połączenie wysiłku i świetnej zabawy.

 


Koszt: 50 zł miesięcznie 1x w tygodniu

Termin: piątek 17.00-18.00 (grupa młodsza 9-12 lat)

                 piątek 18.15-19.15 (grupa 13+)

Jeszcze można do naszej grupy dołączyć. Zapraszamy!


Ważne! Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca oraz o wypełnienie Deklaracji Uczestnika Zajęć i dostarczenie jej Instruktorowi lub Pracownikowi BOK.

Wpłaty można dokonać

  • przelewem na konto BOK: Bank Pekao S.A. I O. w Warszawie F nr 2,29 1240 1037 1111 0010 0499 5433 wpisując w tytule wpłaty: imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK
  • bezpośrednio w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna poniedziałki, środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00