HIP-HOP (dzieci, młodzież 8-12 lat) ZAWIESZONE!

Hip-hop jako kultura składa się z kilku elementów – jednym z nich jest właśnie hip-hop dance, czyli taniec prosto z nowojorskich ulic, który opanował niemal cały świat. Zapoczątkowany w latach 60. XX wieku, mający swoje korzenie w stylu breakdance, opiera się na improwizacji oraz kreowaniu własnego, unikatowego stylu. Zajęcia opierają się na nauce techniki kroków hip-hopowych, ćwiczeniu umiejętności improwizowania, zabawy rytmem i dynamiką ruchu. Uczestnicy szlifują swój taneczny warsztat zarówno solo, jak i przygotowując się do występów w grupie. 

Instruktor: Julia Janeczek
Tancerka, członkini organizacji „Who If Not You!?”, związana z choreografią i technikami house i hip-hop. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, instruktorka tańca, fitness i animatorka. Od wielu lat intensywnie szkoli się u uznanych nauczycieli w świecie tańca, bierze udział w warsztatach, zawodach i wydarzeniach tanecznych. Od kilku lat przekazuje swoją wiedzę dzieciom i młodzieży dzieląc się swoimi umiejętnościami i pasją do tańca. Jej zajęcia to dawka pozytywnej energii, dobrej muzyki, połączenie wysiłku i świetnej zabawy.

KOSZT: 60 zł odpłatność ryczałtowa, 20 zł wejściówka jednorazowa

TERMIN: piątek 16.00 – 17.00     

W związku z drugą falą pandemii i podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu do 14 lutego 2021 r. dla publiczności instytucji kultury.

ZAPISZ SIĘ

Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca
w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK

  • przelewem na konto BOK:    29 1240 1037 1111 0010 0499 5433
  • gotówką lub kartą w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00

 

_dsc0929