Eliminacje dzielnicowe konkursu recytatorskiego “Warszawska Syrenka”

Warszawska syrenkaZapraszamy wszystkich miłośników poezji i recytacji do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim “Warszawska Syrenka”. To już 44. edycja konkursu, organizowana przez Mazowiecki Instytut Kultury. Finały przewidziane są na 15-16 maja 2021 r. W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, może się okazać konieczne przeprowadzenie eliminacji i finału Konkursu w formie on-line.

Eliminacje dzielnicowe “Warszawskiej Syrenki” odbędą się w dniach 21-22 kwietnia 2021 r. w zależności od ilości zgłoszeń eliminacje mogą odbyć się tylko jednego dnia. 

Karty zgłoszeń uczestników oraz protokół eliminacji środowiskowych wraz z oświadczeniem Jury prosimy przesłać do BOK najpóźniej do 14 kwietnia 2021 r.  na adres b.grendzinska@bok-bielany.eu lub osobiście do Ośrodka.

Protokół z eliminacji przygotowują Państwo sami, karty zgłoszeń i oświadczenie Jury do pobrania poniżej.

Prosimy o przeprowadzenie eliminacji środowiskowych i wytypowanie po 3 uczestników w poszczególnych kategoriach wiekowych:

  1. kat. 0-3
  2. kat.4-6
  3. kat.7-8

Zgłoszenia bez protokołu i zgłoszenia powyżej 3 osób nie będą brane pod uwagę!

Wszelkie informacje dotyczące bielańskich eliminacji dzielnicowych (harmonogram prezentacji oraz wyniki) będą również umieszczane na stronie internetowej Ośrodka. W razie pytań proszę o kontakt: Beata Grendzińska – b.grendzinska@bok-bielany.eu

Wszystkie dokumenty do pobrania na stronie!

Regulamin 2021

karta uczestnika

Oświadczenie